Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csirke vagy disznómájat...

Csirke vagy disznómájat kaphat már egy 5 hós baba?

Figyelt kérdés
Mondjuk az üvegesen láttam már 5 hós kortól májjal dolgokat,de ezt anyósom hozná neki ami husilevesben főtt.Össze akarnám turmixolni répával,krumplival.
2010. ápr. 12. 11:18
 1/4 anonim ***** válasza:
heti egyszer max, csirkemáj.
2010. ápr. 12. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem májat még ne adj neki. A májban bomlik le az összes méreganyag, szerintem 5 hónaposan még kicsi ehhez. A hozzátáplálás táblázatok is leghamarabb 8 hónapos kortól javasolják, hetente max. egyszer. Szerintem várj még kicsit. Jó babázást!
2010. ápr. 12. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kaphat....8 hós kortól!! 6 hónaptól csirkemellett max!! A bébiételben különféle eljárással,kezelik az anyagokat.Védőnő vagyok.
2010. ápr. 12. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Végül nem hozott anyós májat neki,de nem is baj.Én is még tartózkodom ettől.Amúgy a bébiételt oda lehet adni amiben máj van?

2010. ápr. 12. 19:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!