Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges, hogy a 2 és fél...

Lehetséges, hogy a 2 és fél napos mensim ellenére terhes vagyok? Elötte minden tünetem megvolt, és most iszonyúan érzékeny a mellbimbóm. Szeretnénk babát.

Figyelt kérdés
A ciklusaim sajnos össze vissza vannak(26,32,30,35) mióta abbahagytam a gyógyszert. 3.-án reggelre jött meg,elötte 2 nappal csináltam tesztet,de negatív lett. 3.án normálisan megvolt,szombaton gyengén és vasárnap csak délelött egy picit. Tegnap óta a mellbimbóm nagyon érzékeny,még az is fáj,hogy melltartó van rajtam, és sokszor annyira belenyilal,minta beleszúrtak volna. És a hányingerem már 3 hete nem múlik el. A hőmet most kezdtem el mérni és ma reggel 36,2 volt, és 3 napja iszom a málnalevél teát. Ha nem vagyok terhes mitől fájhat a mellem?
2009. ápr. 6. 10:59
 1/2 anonim ***** válasza:
A vérzés mennyisége még a gyógyszer utóhatása is lehet, a mell feszülhet a ciklus hormonális változásainak következményeként is. Semmi nem lehetetlen, de nincs túl nagy valószínűsége, hogy terhes vagy. Én a következő teszteléssel megvárnám, hogy a következő vérzés, hogyan alakul.
2009. ápr. 6. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi! Én is arra gondoltam,hogy majd meglátom a köetkező nemvártnál,hogy mi van. Csak ez a mell dolog meglepett,mert ilyen még nem volt. Pedig 2 évente mindig hagytam fél éve szünetet mikor gyógyszert szedtem,hogy tisztuljon a szervezetem,és akkor mindig megjött 28 napra és nem voltak ilyen tünetek. Persze,most,hogy babát akarunk már nem így van:)
2009. ápr. 6. 11:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!