Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A héten elkezdett iszonyúan...

A héten elkezdett iszonyúan viszketni a mellbimbóm. Hol egyik, hol másik, és mindkettő együtt. Borzalmas érzés, folytom vakarnám. Mitól lehet ez? 17 hetes vagyok.

Figyelt kérdés
2008. nov. 23. 19:16
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!Nekem is viszkedett asztán meg fájt mintha sebes lett volna pedig nem az és nem is vakartam,úgy vagyok vele ha tovább fokozódik veszek rá mellbimbó krémet,de mindig elmúlik nem elviselhetetlen.

21+3napos Kismami.

2008. nov. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Igen,ez egy tünet. Nekem is rengeteget viszketett, de nem szabad vakarni. Nekem használt a körömvirág krém, esetleg próbáld ki, hátha segít. Boldog babavárást! 38 hetes kismama.
2008. nov. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

nekem is, 25,6 hetesen meg mindig elovesz neha, meg ok nelkul "merevedik", es akkor olyan erzekeny, hogy hajaj :S

a viszketesrol meg ne is beszeljunk..

en nem kentem semmivel, mert feltem, vedonom azt mondta, hogy elmulik

2008. nov. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!