Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 13 napja késik a menzim. Mit...

13 napja késik a menzim. Mit gondoljak mi ez? Elvileg baj nincs.

Figyelt kérdés

A nemvárt előtt egy nappal és a nemvárt után 4-5napra negatívat teszteltem.Néha mensisen fáj a hasam azután napokig semmi.Terhességi tünetem nincs egyáltalán(a farkcsontom fáj).Ott lent száraz vagyok néha van egy kis folyásom.A doki asszisztense azt mondta minden rendben(nincs semmilyen fertőzésem).Nincs pajzsmirigyes betegségem és cisztám sem.(A dokiig még sajnos nem jutottam el így UH-ra még nem került sor.)

Véleményeket várok!


2009. ápr. 6. 11:43
 1/9 Grófházy ***** válasza:

én is emiatt voltam múlt héten orvosnál,bár nekem csak 7 napot késett "még csk".

Azért nem jött meg,mert elkezdődőtt a peteérés,de valami miatt nem érette meg teljesen,és nem szabadult ki .A testem nem tudta mi van,ezért nem jött meg.

Norcolutot kaptam,ami meghozta.Azóta minden rendben.

2009. ápr. 6. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!Akkor meg van lehet a válasz arra is miért ment fel megint a hőm. :)
2009. ápr. 6. 11:58
 3/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Pont így vagyok én is, holnap megyek dokihoz ezügyben, majd megírom, mizu!

Üdv.

2009. ápr. 6. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Rendben! várom a fejleményeidet! És köszi a választ!:)
2009. ápr. 6. 16:17
 5/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Ma reggel (13 napja késik) fél óra után halvány 2. csíkom lett, száradás után eltűnt. Már nem nagyon reménykedem, viszont a derekam nagyon fáj, ezt nem tudom mire véljem. Este megyek dokihoz, majd írok, mi volt.

Üdv. Bea

2009. ápr. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szia!

A tegnapi napom tiszta csőd volt, röviden:

1. Nem jutottam el a kislányommal a védőnőhöz, mert bealudt.

2. Nem tudtunk játszóterezni, mert nekiállt esni az eső.

3. Este a dokim magánrendelésre 1 órával később érkezett, mert szülésnél volt, mire meg bejutottam volna, elment az áram az egész utcában.

Jövő szerdára van új időpontom, mensi még mindig sehol (ma 2 hete hogy késik).

Ez van... :-( Veled mizu?

2009. ápr. 8. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Megjött sajnos.Ez most nem sikerült... De majd jön a baba,ha akar.Reméltem te több szerencsével jársz.
2009. ápr. 8. 12:53
 8/9 anonim ***** válasza:

Fel a fejjel, majd legközelebb! Per pillanat én úgy vagyok vele, hogy inkább jönne meg, mert a tegnapi negatív teszt miatt tuti nincs baba, de valami gond viszont biztos lehet, ha ennyit késik.

Szép napot és kitartást!

Bea

2009. ápr. 8. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Akkor mindenkinek sok sikert a babásodáshoz! :)
2009. ápr. 8. 14:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!