Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki mondta ki először, hogy...

Ki mondta ki először, hogy babát szeretne (férfi/nő)? Megbeszéltétek előre?

Figyelt kérdés
2011. júl. 27. 17:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én mondtam, a női fél :D A párom még akkor nem akarta, majd megbeszéltük, hogy akarja, egy terhespara után, azóta próbálkozunk.
2011. júl. 27. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk ez egyszerre történt. Szóba került a baba téma és akkor mindketten mondtuk.
2011. júl. 27. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én mondtam ki először - a női fél. :) Akkor a férjem még nem akarta, pár hónap után elfogyott a gyógyszerem, és mondta, hogy akkor már ne irassak. :)
2011. júl. 27. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
65%
Nálunk én mondtam legelőször. Amikor a 3 éves tervet beszéltük. Akkor ő még ő még hallani sem akart a 3 éves tervben ilyet. Majd jól össze balhéztunk. Rá egy évre már másképp állt a dologhoz, majd együtt beszéltük meg, hogy mikortól ne szedjek gyógyszert. Ma már három gyereket szeretne összesen . (most várjuk a másodikat)És most furcsán néz minden 31 éves évesre, aki még nem akar gyereket...
2011. júl. 27. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Anikó1985 ***** válasza:
48%
Nálunk a férjem akart előbb gyereket. De tudni kell, hogy 6 évvel idősebb és még közép suliba jártam, amikor összejöttünk. Hát elég sokat kellett várnia most 25 évesen vagyok 8hetes, de mindketten nagyon boldogok vagyunk 2 éves próbálkozás után :)!
2011. júl. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 ketteske ***** válasza:
48%
Mi egyidősek vagyunk, és a férjem akarta először a gyereket. Egy évig kellett várnia, mire rábólintottam. 14 éve vagyunk együtt.
2011. júl. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Férjem mondta ki először, de szerintem én voltam, aki hamarabb vágyott rá :) Hogy megbeszéltük-e előre? Hát, ha az, hogy eldöntöttük, hogy nincs több fog.gátló, akkor igen :) Aztán majd jön amikor jön. Jött is :)
2011. júl. 28. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

egyik este mikor lefürödtem(nő), bejött megmosni a hátam, és viccből lefröcsköltem, aztán mégegyszer. jót nevettünk.

miután megtörölközött azt mondta, hogy a mi kis lurkónk is milyet fog majd pancsizni a kádban. egymásra néztünk és kiolvastuk egymás szeméből hogy most vágunk bele. Ennek már 4 éve, de még mindig csak én fröcskölöm le a páromat.

2011. júl. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!