Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mitől lehet peteérésem után...

Mitől lehet peteérésem után vagyok 4 nappal és ilyen sárga színű krémes folyásom van? De nagyon kevés.

Figyelt kérdés
2009. ápr. 6. 15:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem a peteérés után egy hétig pont ilyen a folyásom. AZtán nagyon száraz, és mensi előtt lesz vizes.
2009. ápr. 6. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A sárga az nem tetszik. De ha bugyidon nézed és ugye akkor ott szárazan sárga az nem gond (megsárgul egy picit). De ha ujjal megnézed frissen akkor is sárga? Mert az nem túl szerencsés.

Amúgy nekem is mensi után krémes folyásom van, most kifejezetten testápolószerű és sok. És én is 4 dpo-n vagyok.

2009. ápr. 6. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

ha az ujjamon nézem akkor nem sárga!

Miért nem tetszik?

2009. ápr. 6. 15:30
 4/4 A kérdező kommentje:

Tudnátok segítteni hogyan kell beraknom ide a görbémet? Mert próbálkoztam vele de nem sikerült!

Akkor meg is nézhetnétek szerintetek mi az esélyem hogy baba legyen e hónapban!

2009. ápr. 6. 15:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!