Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Létezhet, hogy 2 gyerek után...

Létezhet, hogy 2 gyerek után nincs peteérésem? Mert krémes ill, ragadós folyásom is volt ciklus közepé. De az ovu teszt negativ volt:Elkéne mennem dokihoz?

Figyelt kérdés
2011. júl. 17. 14:37
 1/7 A kérdező kommentje:
Itt a gőrbém. [link]
2011. júl. 17. 14:38
 2/7 anonim ***** válasza:
Végig teszteltél 1 egész ciklust? Mert nekem is 10nappal később volt ovum mint gondoltam volna. Már majdnem abbahagytam a tesztelést, gondolván, hogy akkor lekéstem vagy valami majd a következő hónapban újra próbálom erre egyszer csak pozi lett. Lett is belőle baba még abban a hónapban.:)
2011. júl. 17. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Gratulálok:)Nem tudom,de ha most nem jön össze akkor majd legközelebb:)))
2011. júl. 17. 16:05
 4/7 anonim ***** válasza:
Köszi, aranyos vagy! :) Különben meg minden nőnél tök normális ha 1x-2x egy évben nincs ovuláció. Lehet, hogy épp egy ilyen hónapot fogtál ki. Szerintem biztos van ovud ha már két gyermeket összehoztatok.
2011. júl. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen:)De szeretnénk 3-dikat,és mult hónap se semmi,igaz akkor nem teszteltem,de ebbe a hónapbe ma csináltam a hatodikat:(
2011. júl. 17. 20:15
 6/7 anonim ***** válasza:
Én 9-et lőttem el mire pozi lett de úgy, hogy közben kihagytam 1-1 napot mert állítólag erősödnie kell és azt mondták nekem ha halvány akkor nyugodtan hagyjak ki 1 vagy akár 2 napot. Na, nekem nem erősödött ugyanolyan volt mindig aztán egyszer csak (aznap amikor nagyon szúrkált, fájt a hasam) gondoltam most csinálok egyet. Akkor lett pozi de nagyon. Épp aznap reggel együtt voltunk (meg is ijedtem, hogy akkor nem lesz jó) utána meg másnap este próbálkoztunk és végülis így lett de, hogy melyik volt a jó időzítés, azt nem tudom. Szerintem csináld csak vagy próbáld a következő hónapban újra. Ezt is ki kell tapasztalni mindenki azt mondja, nekem csak szerencsém volt.
2011. júl. 18. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ
2011. júl. 18. 18:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!