Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Meddig lehet azt mondani,...

Meddig lehet azt mondani, hogy a fellépő tüneteket okozhatja baba is és az is hogy meg fog jönni?

Figyelt kérdés
Érzékeny cickók,pici hasgörcsök,tegnap barnázgatás,mérhetetlen fáradtságérzet,gyakori pisi és mindjárt megjön érzés.Holnaputánra NEM várom.
2009. ápr. 6. 16:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia!Szerintem előre senki se tudja a választ!Mindenesetre,ha nem jön meg,vagy ha nagyon csekély a mennyiség,akkor csinálj egy tesztet!
2009. ápr. 6. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egészen addig lehet mondani amíg ki nem derül az igazság. Mert a tünetek szinte ugyan azok!
2009. ápr. 6. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nallam a hasgorcsok, szurkalasok ugyan olyanok voltak mensi elott mint babasan. A kulombseg csak az volt, hogy mensi elott fajt, szurkalt max 2 napig mert utanna megjott. A babanal mar elkezdte a nevart elott 4 nappal es nem szunt meg. De a szurkalas ugyan olyan volt.

Egy masik amit eszrevettem, hogy a mensi elott egy-ket nappal enyhe fejfajasom szokott lenni, amikor babas lettem ezt nem ereztem egyaltalan. Ne gondolj itt szornyu fejfajasra hanem inkabb olyan elviselhetore de megis zavar.

Folyasom nekem ugyan olyan volt mensi elott mint babasan. Vagyis inkabb azt mondanam, hogy en szaraz fajta vagyok. Nagyon ritkan van folyasom es pe korul sem szoktam eszlelni igy erre nallam nem lehet alapozni.

Lehet ezzel sokan nem fognak egyett erteni de szerintem ha a cicid a terhesseg miatt kezd erzekeny lenni azt fogod tudni mert mas erzes. Nem kell azon gondolkodnod, hogy ez a kozelgo mensi miatt erzekeny vagy pedig baba van. Nallam legalabbis igy volt, mert a melleim amikor erzekenyek kezdtek lenni a babatol akkor egesz melyen belulrol sugarzott az erzekenyseg meg oldalt is szurkalt. Erdekes nekem nem duzzadtak meg csak erzekenyek lettek, de viszont mensi elott mindig megduzzadtak a melleim es miutan megjott elmult a feszulo erzes. A cici erzekenyseg nallam a kimaradt mensi elott ket nappal kezdodott, hamarabb nem ereztem semmit. A zuhanyrozsara volt nagyon erzekeny a mellbimbom es napkozben olyan erzes volt mintha valami muszalas szuros anyagot hordanek a melltartomban es irritalja a bimbomat. (Bocsi nem tudom jobban megfogalmazni :) ) Pedig puha pamut meltartom van. Ugyan ezt ereztem ha siman felvettem otthon a pizsamamat vagy egy polot, olyan volt mintha szuros muszalas lenne a mellem korul.

Nem akarlak elkeseriteni de nallam a barnazgatas mindig a mensi elojele volt. De ettol nallad meg lehet baba!!

Nallam a gyakori pisiles nem jelentkezett egyaltalan de hallottam, hogy ez terhessegi tunet sokaknal. :)

Persze ez csak az en peldam ahany terhesseg annyi fele tunet. :) Kivanom neked, hogy pozitivat tesztelj.

2009. ápr. 7. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia! A tünetekkel az a baj hogy mindenkinél teljesen más. Ami az egyik nőnél terhességet jelzett az a másiknál mensit. Nekem például teljesen úgy fáj a mellem mensi előtt mint az előttem írónak terhesen. Van akinél a fejfájás terhességet jelez van akinél mensit. Továbbá nekem minden ciklusban a 25. nap után feljebb megy pár tizedet a hőm (ekkor szokták itt kérdezni, hogy ez babaás görbe?) és utána (mensi napján vagy utána) leesik és megjön és még sorolhatnám. Egyetlen tünet létezik az hogy nem jön meg. Ha ez bekövetkezik akkor utólag lehet okoskodni, hogy ez meg az babás tünet volt, de még az is elképzelhető, hogy ugyanannál a nőnél a második terhesség esetén is más tünetek vannak.
2009. ápr. 7. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat mindenkinek!

A hasfájáshoz még annyit,hogy általában mensi előtt max 1nappal előtte,vagy csak aznap szokott jelentkezni,most pedig már napok óta érzem.Nem beszéltem be magamnak semmit,még mielőtt bárkinek is eszébe jut,mert már "nem foglalkozunk a teherbeeséssel".

2009. ápr. 7. 14:01
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia! Nem is szabad foglalkozni a tünetekkel, mert azok vannak bőven. Egyébként amit írtál azt tudom hozzáfűzni, hogy nekem minden hónap más, mindíg vannak új tünetek. Volt hónap, hogy egyáltalán nem fájt a mellem pedig minden hónapban peteérés után elkezd fájni. Volt olyan hogy csak mensi előtt 1 héttel kezdett fájni, és volt már hasfájás is, szúrkálás 1 napig majd megemelkedett a hőm. De mindezek ellenére mindíg pontosan megjött. A testünk változik és minden hónapban más tünetek vanna.
2009. ápr. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!