Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes az alábbiak...

Lehetek terhes az alábbiak alapján? Vagy csak bemesélem magamnak?

Figyelt kérdés
Még januárban volt egy kis petting a barátommal de nem volt nálunk gumi így több nem is volt de félek,hogy az ujja előváladékos volt(nem ment el szerintem vagyis nem láttam spermát ebből gondolom)a péniszét is a hüvelyemhez érintette párszor és egyszer meg is próbálta betenni de leállítottam.Másnap megjött a mensim ahogy vártam is de csak 2 nap volt és kevés.Azóta is azon izgulok,hogy talán terhes lettem igaz minden hónapban megjött most is napra pontosan de megint nagyon kevés és csak 2 nap.Előző hónapban volt csak meg rendesen akkor 3 nap és elég erősen véreztem mint szoktam.Akkor most mi lehet a baj?Ebben a hónapban miért nem volt normális?Februárban 2 hetet késett akkor csináltam 2 tesztet negatív volt és utána meg is jött.Kérlek segítsetek!!Ugye nem a terhesség az oka mindennek?Kérlek értsetek meg ,még tapasztalatlan vagyok.
2009. ápr. 6. 22:34
 1/5 anonim ***** válasza:
86%
Nem hiszem, hogy ha menstruáltál meg negatív tesztek is lettek akkor terhes vagy. Menj el orvoshoz!
2009. ápr. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Fölösleges megíjjedni!Tuti nem vagy terhes!Akkor már látszódna rajtad nem is kicsit!!!!!
2009. ápr. 6. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy terhes!
2009. ápr. 6. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekünk januárban fogant a babánk, most 13 hetes terhes vagyok! Ha teherbe estél volna, már tuti látszódna rajtad, ha nem is a hasadon, de a közérzeteden vagy bármin, szóval észrevennéd!!! Nyugodj meg, tuti nem vagy terhes:)
2009. ápr. 7. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm a válaszokat,most egy kicsit megnyugodtam:)
2009. ápr. 7. 14:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!