Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Melyiket tartod a legjobb...

Melyiket tartod a legjobb fogamzásgátló módszernek az alábbiak közül?

Figyelt kérdés

ovulációs mikroszkóp

spirál

hormontartalmú spirál

pesszárium

zselé, kúp


2011. máj. 28. 13:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Mi kúpot használunk.Nem borítja fel a hormon háztartást, és bármikor könnyen elhagyható, ha akarnánk még egy kicsit! :)
2011. máj. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
hormon tartalmú spirál (ha már szült valaki)
2011. máj. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hormonos spirálom van,mert elvileg ez a legmegbízhatóbb,és nem akarok több gyereket.Eddig bevált...
2011. máj. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
zselé, kúp. Nővérem minden másra allergiás, végül ezt ajánlotta neki a dokija, nagyon bevált nekik.
2011. máj. 28. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Az ovulacios mikroszkop miota fogamzasgatlo eszkoz/modszer? Mar nem azert, de barmikor elofordulhat spontan peteeres eros orgazmus stb hatasara, es akkor mit ersz a mikroszkopoddal? Semmit, le lehet cserelni babakocsira. :p
2011. máj. 29. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

ovulációs mikroszkóp: lásd utolsó válaszolót


spirál: 1,5 éves már a kislányom, aki kicselezte a spirálomat


hormontartalmú spirál: ha már hormon, akkor nem spirál.


pesszárium: macerás


zselé, kúp: macerás, nagy odafigyelést igényel.


Azért még van ezeken felül is.

Tabletta: alkalmatlan vagyok a szedésére.

Gumi: a latexesre allergiás vagyok, csak a latexmentes jöhet.

Hüvelygyűrű: Egyeske előtt jó volt, Ketteske után frigid lettem tőle.

2011. jún. 1. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

a hormonos spirálra sokan esküsznek...

a sima spirál meg sokaknak nem válik be...nekem sem, mert lett egy kis méhgyulladásom tőle, és ezért vagy nem ezért, állandóan véreztem, amolyan barnás jött mindig, egy hónapban csak 1,5 hetet nem menzeszeltzem..

2011. jún. 1. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Sokat tablettáztam a gyerekek között. Jó volt semmi gondom nem volt vele. Most már több gyereket nem szeretnék ezért döntöttem a Mirena-hormonos spirál mellett, nincs vele macera, jaj elfelejtettem meg ilyenek, a dokim szerint az egyik legjobb. 100 százalékos védelem nincs, hiba minden esetben becsúszhat. De ha már választani kell, akkor biztosan tabletta vagy hormonos spirál, ezek a legmegbizhatobbak.
2011. jún. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!