Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Késik a menstim, ha terhes...

Késik a menstim, ha terhes vagyok, árthat a babának egy 3 napja kezdett antibiotikum kúra?

Figyelt kérdés
Supplint is kaptam, 3 napja kezdtem el szedni a gyógyszereket (negatívat teszteltem nem várt előtt 1 nappal). De most késik 2 napja, és nem tudom, árthatnak-e a gyógyszerek, ha mégis terhes vagyok...
2009. ápr. 7. 09:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
erős antibiotikum árt szerintem, de miért nem tesztelsz most is egyet?
2009. ápr. 7. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Tesztelj még egyet, ha pozitív inkább hagyd abba az antibiotikumot és menj vissza a dokihoz, aki írta, de sajnos késhet az antibiotikumtól is.
2009. ápr. 7. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De tesztelek, amint el tudok szabadulni a munkából...azért nem vettem tesztet, mert tegnap reggel pecsélteltem egy picit, azt hittem estére megjön. De aztán semmi. Doxycyclint szedek.
2009. ápr. 7. 09:53
 4/6 anonim ***** válasza:
81%
Árt.
2009. ápr. 7. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
60%

én ugy tudom az antibiotikum árt, de olvastam egy cikket Czeizel dr-tol aki azt irta hogy amig az ember nem tudja hogy terhes nem árt neki semi, mert ha igen akkor a szervezet kilöki a babát és ugy hogy azt se tudja az ember lánya hogy terhes volt. szoval ha megmarad, nem tett benne kárt.

csinálj tesztet, amugy az antibiotikumtol is késhet, én is szedtem ésattol 28 rol 32 re tolodott ki a ciklusom.. 2 honapon át. de drukkolok, irj majd

2009. ápr. 7. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek. Utsó válaszolónak: Czeizel könyvét én is olvastam...de azért ma nem vettem már be a gyógyszereket és este csinálok tesztet. Most kivételesen azért drukkolok, hogy ne legyen két csík, inkább majd egy tiszta antibiotikum mentes hónapban. És egy ilyen kúra után vajon hány nap, mire kitisztul a szervezet?
2009. ápr. 7. 15:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!