Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A termelőtől vett méhpempőnek...

A termelőtől vett méhpempőnek is ilyen borsos az ára?

Figyelt kérdés
A neten olyat találta ahol 100 g 16000 ft :O
2011. júl. 29. 20:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Nagyon drága a méhpempő ez tény, ki kell menni piacra, legalább is én azt csináltam, kerestem egy termelőt aki árulta a saját mézét, megalkudtunk, hozott ötezerért 50g-ot, viszont vettem mellé még mézet is mert azt bele kell keverni.Szóval olcsóbban megúszhatod ha kicsit kutakodsz személyesen is.
2011. júl. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Még annyit, hogy eleinte ezt vettem, 350 ft körüli az ára, de ebbe kevés a pempő kb 30g mézbe van keverve 1 gramm, ezért váltottam termelőire.

nyisd meg a linket és a képen az első, bio boltba vettem

[link]

2011. júl. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget,aranyosak vagytok!Az az 50g így meddid tartott kb?
2011. júl. 29. 21:00
 4/5 A kérdező kommentje:
*meddig
2011. júl. 29. 21:00
 5/5 anonim ***** válasza:
Őszinte leszek, nem tudom meddig tartott volna, mert a második hónapban végre várandós lettem és abba is hagytam :) minden este egy kiskanállal kaptam be belőle, amúgy két és fél kiló mézbe kavartuk el a pempőt mert a termelő így ajánlotta.A maradékot tovább is adtam egy barátnőmnek, ő hónapig szedte és már pozit tesztelt:)
2011. júl. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!