Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha nem volt peteérés akkor...

Ha nem volt peteérés akkor kimaradhat vagy késhet a menstruáció?

Figyelt kérdés
eddig mindig voltak jelek ovura de ebbe a hónapba semmi nem volt.a mellem is pár napja lett érzékeny.36.napom szoval már mensinek kéne jönni ilyenkor mennyit csuszhat
2011. júl. 30. 09:15
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem, a mensi megjöhet ettől függetlenül!

Tuti,hogy nem volt peteérésed? Lehet,hogy babás vagy!:)

2011. júl. 30. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
jaj bár ugy lenne.valahogy én is reménykedek hogy nem vettem észre.amugy pár napja volt hasonlo nyákom de zárva volt a méhszáj olyankor nyitva szoktam lenni igy gondolom csak próbálkozott a szervezetem.de ki tudja.mert tegnap vettem észre hogy nagyon érzékeny a mellbimbóm de ilyen is volt már egyszer...40napos volt a leghosszabb ciklusom szval várok.
2011. júl. 30. 09:21
 3/7 anonim ***** válasza:

A mensinek semmi köze a peteéréshez. A méhnyálkahártya válik le.

Lehet baba? Csinálj tesztet!

2011. júl. 30. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
na jó de ha jol tudom akkor válik le ha a sárgatest elsorvad és ugye megszünik ezáltal a hormontermelés igy leválik.általában 36naposak a ciklusaim de elözö hónapban késön volt pém akkor 39napra jött meg.ja és állandoan ugy érzem meg fog jönni mert érzem a hasamat derekamat meg folyásom is van szoval még nem tesztelnék.csak gondoltam hátha van valaki akinek késett ilyenkor a mensije ha nem volt peteérés.köszi
2011. júl. 30. 09:53
 5/7 anonim ***** válasza:
Barátnőmnek tökéletesen pontos ciklus mellett nem volt pé-je!
2011. júl. 30. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Manka68 ***** válasza:

Ilyen hosszú ciklusoknál már esélyes, hogy nincs peteérésed. A dokik szerint 21 napos alatt, és 36 napos ciklus felett már nem nagyon van peteérés. Van persze olyan is, hogy rendszeres átlagos ciklussal nincs peteérés, de ez nagyon ritka. Gondolom neked ha eddig volt peteérésed, akkor kb a következő mensi előtt két héttel volt. Ha mostanában tapasztalod ezeket a jeleket, akkor mostantól számold a két hetet, és akkorra várd (vagy ne várd) a következőt.

De nagyon türelmes vagy, én már rég dokihoz mentem volna, hogy tegyen rendbe, vagy legalább nézze meg az alaphormonokat, hogy nem hiába reménykedek-e minden ciklusban. Két darab vérvétel. :-)

2011. júl. 30. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
szia juniusba voltam dokinál 8án 21mm es tüszöm volt elötte május 17én volt mensi.és 10én lehetett ovulácio mert csak 25én jött meg juniusban.
2011. júl. 30. 12:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!