Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez most újabb peteérés, vagy...

Ez most újabb peteérés, vagy már a menstruáció előszele, esetleg terhesség?

Figyelt kérdés

Utolsó menstruációm: augusztus 13.

Valószínűleg spontán peteérés: augusztus 22. (ovulációs teszt pozitív)

Peteérés: szeptember 3-4?

3 napja görcsölök, vizes folyásom van tegnap óta. nagyjából ennyi "tünetem" van... A ciklusaim amúgy nagyon-nagyon rendszertelenek, még szoptatok. Lehetséges egy újabb peteérés, vagy inkább a menstruáció várható? Esetleg bébi is lehet a dologban?


2011. szept. 12. 09:23
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Az ovuteszt nekem is mutatott már jóval a peteérésem előtt pozit. A vicc az egészben,hogy pont akkor voltam dokinál más ügyben és mondta,hogy érik a petesejt,de még nem repedt meg!

Elég sokan mostanában úgy gondolják,hogy a rendkívüli peteérés pikk-pakk történik. Pedig valójában elég ritka. Mondta a dokim,hogy sok nőnek életében egyszer sem fordul elő!

Szerintem inkább mensi lesz ez!

2011. szept. 12. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Megmondom őszintén, legkevésbé arra gyanakszom... A legrövidebb ciklusom talán 37 napos volt, a leghosszabb 69(!). A menstruációhoz talán egy kicsit még korai lenne ez a típusú görcsölgetés. Most vagyok a 30. napon.
2011. szept. 12. 09:52
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Nézd,ha te is tudod,hogy ha nagyon be akarod magyarázni,hogy tuti baba,akkor be is fogod.

Én pusztán azt mondom,hogy úgy,hogy szoptatsz, ráadásul ez a rendkívüli peteérés is olyan,hogy most vagy volt vagy nem, ráadásul vizes folyásod is van meg a görcs. Szóval én ezek alapján gondolom,hogy inkább mensi. Persze ez sem biztos, de akkor inkább úgy mondom,hogy ezek alapján ÉN kevésbé élném magam bele,hogy baba!

2011. szept. 12. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

És még ezt találtam, azért érdekes szerintem... Lehet, hogy nem is annyira ritka, csak nem figyeljük, mert a félidőre "lőjük" be az időpontját?!


[link]

2011. szept. 12. 09:58
 5/20 A kérdező kommentje:
Értem... Nekem nem szokott előtte folyásom lenni, az egy száraz időszak... Nekem...
2011. szept. 12. 09:59
 6/20 anonim ***** válasza:

Nekem talán az ország egyik legjobb genetikusa mondta,amit írtam. De lehet,hogy ennek a kanadai dokinak van igaza.

Nem tudom. Csak azt,hogy sokan jönnek a rendkívül peteéréssel, mert annyira akarnak babát!

Nálad is nyilván ki fog derülni nem sokára. Bár,ha babát akartok, akkor miért nem vagytok többször együtt, mondjuk úgy félidő környékén is?

2011. szept. 12. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Ne haragudj, de egy szóval sem írtam, hogy nem voltunk együtt! (???)
2011. szept. 12. 10:05
 8/20 Manka68 ***** válasza:
100%

Szia!

A tüneteid alapján én mensire gondolnék.

A vizes folyás és a görcs egyértelmű mensi előjel. A nyálkahártya, mielőtt leválik, előbb a folyadékot engedi el.

Ha kb 14 napja volt ovud, akkor most lenne időszerű amúgy is a vérzés. De nagyon egyszerű : tesztelj.

Ha negatív, akkor próbáld az ovutesztet. Mit veszíthetsz?

2011. szept. 12. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
9-10 napja volt ovum.
2011. szept. 12. 12:19
 10/20 A kérdező kommentje:
bocsi, 7-8.
2011. szept. 12. 12:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!