Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Abortusz után kinek volt...

Abortusz után kinek volt hőemelkedése? Normális? Ki érezett utána az alhasában feszülést/tompa "fájdalmat"?

Figyelt kérdés
2011. júl. 30. 09:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem normális. Menj vissza azonnal a kórházba. Ezzel nem szabad várni, mert vérmérgezést is kaphatsz. Valószínűleg lepénydarabot hagytak benned. Ne várd meg a hétfőt sem, menj vissza most.
2011. júl. 30. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ja, és írd meg később, h mi lett. Ezzel tényleg ne várj.
2011. júl. 30. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Egy oldalon olvastam amit egy lány írt: azt mondták neki a kórházban abortusz után a 37,7-ig még jó csak ha láz van akkor menjen vissza. Ezért nem tudom hogy mit tegyek. Ráadásul vidéki vagyok és az útiköltségre is valahonnan kérnem kellene... Tapasztalatból írtok?
2011. júl. 30. 09:49
 4/12 anonim ***** válasza:
Szülészet-nőgyógyászati nővér voltam.
2011. júl. 30. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Amennyiben a helybeli ügyeletre felmegyek szerinted úgy is jó?
2011. júl. 30. 10:25
 6/12 anonim ***** válasza:
90%

Kedves Kérdező! Valamennyire felborult most a szervezeted, de ha gyulladásra utaló tüneteket észlelsz, azonnal menj be az ügyeletre. Ez nem játék, ahogy már írták előrébb is.

Sajnos nekem is volt ab.om 15 évvel ezelőtt, de ha valaki ilyen hangon beszólt volna, mint az utolsó, akkor az biztos, hogy szájon vágtam volna.

Mielőbbi gyors gyógyulást kívánok.

2011. júl. 30. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Hát a hasamban nem erős fájdalmat érzek és nem folytonos csak néha mintha feszülne ezért vagyok tanácstalan, anyukám szerint még pihennem kell. A hőm pedig 37 rossz esetben 37,5. Egyébként nem tudom hogy a baba egészséges lett volna mert az ötödik hatodik héten barnáztam és fájt a hasam erősebben mint most. De már nem nézték meg mert már akkor az abortuszt kezdtem el intézni.
2011. júl. 30. 10:56
 8/12 anonim ***** válasza:
38%
Szóval hívd fel az orvost, és kérdezd meg, mi a teendő.
2011. júl. 30. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
94%

Nem olvasom el a válaszokat, mert az abortuszos témában mindig vita van, nem szeretnék belefolyni.


Bármilyen műtét után fellépő láz jelezhet bajt. Nézesd meg magad, az a biztos. Egy barátnőm császár után lázasodott be, hazaküldték, hogy ne nyafogjon, majd elmúlik (Margit Kórház), aztán pár nap múlva újra a műtőasztalon volt, és majdnem ráment a méhe.

2011. júl. 30. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
66%
Csak annyit szeretnek mondani annak aki annyira ellene van az abortusznak, hogy nem az o dolga es ha nem a kerdesre valaszol akkor tartsa meg maganak a velemenyet!!!En is nagyon abortusz ellenes vagyok..nem hiszem hogy kepes lennek ilyesmire de mivel szabad vilag van ezert mindenki sajat maga donthet es mint hogy ugy szulessen meg egy gyerek hogy utanna szenvedjen akkor inkabb meg se szulessen!!!ugyhogy kedves kerdezo jobbulast es ne agodj ki mit mond!
2011. júl. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!