Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az unokatesómék babát szeretné...

Az unokatesómék babát szeretnének. A férjének hőemelkedése van 37.5 ( este 38 volt) azt mondja. Lehet ilyenkor szeretkezni?

Figyelt kérdés
Mert egyébként van kedve a dologhoz , attól, hogy egy kicsit lázas. De befolyásolhatja ez a megtermékenyítést?
2010. jan. 10. 08:25
 1/6 anonim ***** válasza:
47%
NEM!
2010. jan. 10. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Úgyértem nem befolyásolja, és igen, lehet nyugodtan.
2010. jan. 10. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Lehet, de szerintem 38 fokos lázzal az ember nem nagyon tud ilyenekre gondolni. Legalább is én. :D
2010. jan. 10. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Persze, lehet szeretkezni. Ettől nem lesz beteg a baba, ha megfogan.
2010. jan. 10. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sajnos ha lázas az unokatesód férje akkor nem lesznek termékenyek a kiskatonák a magas test hőmérséklet nagy részben el pusztítja a spermákat. Szeretkezni lehet de nem valószínű hogy lesz belőle baba.
2010. jan. 10. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A magas hőmérséklet nem a kész, érett spermiumokra van hatással, hanem az érés legfelején lévőkre, amik még nagyon érzékenyek. A spermiumok érése kb 3 hónap. Ha most van láza a férfinak, akkor kb 3 hónap múlva várható a spermaképe romlása, akár ideiglenesen terméketlen is lehet.


(Amúgy egy kis javítás:

spermium - egyes szám

sperma - többes szám

"spermák" - nem létezik, mint ahogy "médiák" sem)

2010. jan. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!