Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A nyákdugó eltávozása után...

A nyákdugó eltávozása után mennyi idővel lett PÉ-tek?

Figyelt kérdés
15. napon vagyok, Clostit szedtem, már nagyon várom a PÉ-t!
2009. ápr. 7. 16:32
 1/6 anonim ***** válasza:
75%
A nyákdugóhoz nem értek, de nem figyel a doki uh-on? Nekem a 15. napon volt pé-m, Clostit szedtem, de a doki megnézett uh-on így tudtam mindent. Egyébként 28-29 naposak a ciklusaim. Neked?
2009. ápr. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
36%

a nyákdugó szülés előtt távozik el.

amire te gondolsz, azt máshoyg hívják.

2009. ápr. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Elsőnek: nem nézi, én sem értem... De 4-5 havonta van csak spontán mensim, úgyhogy ciklushosszhoz nem nagyon tudok viszonyítani.


Másodiknak: köszönöm a helyreigazítást. Hasznos volt.

2009. ápr. 7. 16:45
 4/6 anonim ***** válasza:

Én is túl vagyok az első Closztis hónapomon és nekem a hőmérőzés alapján 18 napon volt pé-em.De sajna menszi lett a vége.Nekem a ciklushosszak hosszúsága miatt írta fel a doki 32-46 napra jött meg.Nekem sem követte uh kicsit mérges is voltam.3 havit írt fel, de a második havit nem szedtem be, mert sajna megszűnt a munkám emiatt most leállunk a babaprojektről.De találtam új munkát és ha meglesz a 3 hónap próbaidőm megint nekifogunk és szedem a clostyt tovább.Akkor viszont rákérdek a dokitól erre az uh hogy nem e kell e követni.Ha azt mondja hogy nem akkor másik dokihoz fordulok.Szerintem tedd te is ezt.Csak fű alatt jegyzem meg hogy a nődoki főorvos!!!Szép ugye?

Sok sikert neked!

2009. ápr. 7. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, ez érdekes. Csak szedetik a Clostit és azt nem nézik hogy mi a hatása?! Hát elég nemtörődöm dokik vannak! Nekem a 12. napon nézte meg volt 2db. 20mm-es tüszőm. És azt is megmondta hogy melyik nap próbálkozzunk. Úgyhogy most várom a csodát.
2009. ápr. 7. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszi a válaszokat!


Harmadiknak: van egy olyan sejtésem, hogy nekem is ilyen későn lesz. Az én orvosom is elég rég van már a szakmában, szóval nem értem, miért nem követi a ciklusomat. Nekem csak két havi adagot írt fel, de ha most nem sikerül, és a következőnél sem akar UH-ni, tuti keresek mást. Sok sikert, majd ha újra próbálkoztok!


Utolsó: kért hormonvizsgálatot, aminek már megvan az eredménye, holnaputánra kaptam tőle időpontot. Szerintem a Clostit csak azért írta fel, hogy addig is történjen vmi. De majd holnapután kiderül, hogy mi is a baj tulajdonképpen.

2009. ápr. 7. 19:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!