Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A nyákdugó eltávozása után...

A nyákdugó eltávozása után mennyi idő mulva indul meg a szülés? Egy 37 hetes és 2 napos kismama! Nincs ez korán?

Figyelt kérdés
2008. dec. 8. 23:14
 1/7 anonim ***** válasza:
69%

Micsoda véletlen ,nekem pont ennyi idősen indult be a szülésem!!

Azt mondták nincs korán !!

Szerintem is korán volt,de már elfoly a magzatvíz nem volt visszaut,ráadásul melegfront volt, ennyi !!

Augusztsban szültem!!

2008. dec. 8. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A nyákdugó távozása azt jelzi, hogy lassan elkezdett kinyílni a méhszáj.

Mostantól nuku szex! Csak zuhanyozhatsz!


Azt mondják, hogy onnantól max 1 héten belül megszülsz!

Nálam a nagylányomnál délután 5 körül távozott, másnap hajnali 4-re meglett, a kicsinél a vajúdás közben távozott...

de a 37.héttől már érdemes készülni! Nekem ilyenkor már mindkettőnél össze volt készítve a motyó, hogy ha netán megindul, ne akkor kelljen kapkodni, pakolászni! :)

2008. dec. 8. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
87%
3 hete "távozgat" a nyákdugóm, igaz részletekben. Még egyben vagyunk.
2008. dec. 9. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
87%
Első babámnál 2 hétre a nyákdugó távozása után szültem szülésmegindítással. Most is már lassan 2 hete elment a nyákdugó, de még egyben vagyok. 39 hetes
2008. dec. 9. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
80%
Nem mindig követi rögtön a szülés...nekem 5 héttel szülés előtt jött ki (34. hét)egy része, a külső nyákdugó. A 36. hétig nem szexeltünk, nem fürödtem kádban, sehova nem mentem egyedül és sokat pihentem, de görcs, egyéb nem volt. A 37. hét elejétől már megengedett volt minden, semmi baj nem lett, egészségeswk vagyunk :)
2008. dec. 9. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ahogy sokan is írták mindenkinél más,mikor indul be.Nekem hajnali 2-kor távozott a nyákdugó és reggel 9.40re megvolt a fiam a 39.héten.Szerintem nincs korán főleg ha napok múlva fogsz szülni,de ezt majd a babó eldönti mikor akar jönni.Boldog babázást!!
2008. dec. 10. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem korai, mivel ugye holdnaptár szerint, 28 napos hónapokkal számolak a dokik. így a 40 hétnél, 10 hónapnál nem gond, ha kevesebb egy picit.
2009. máj. 16. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!