Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Esett már valaki a legelső...

Esett már valaki a legelső tabletta levél mellett teherbe (nem várta meg az egy hónapot)? Milyen tüneteid voltak? És mikor jelentkezett az első? Megjött így is a megvonásos vérzés? Mennyit vártál a legelső együttléttel?

Figyelt kérdés
Úgy értem hogy rá van írva a gyógyszerre, hogy ha mensi első napjától szedjük akkor már attól a naptól véd, ha később akkor 1 hét, de az orvosok sokszor egy hónapot javasolnak, hogy még ilyenkor a szervezet nem szokott hozzá, és biztos ami biztos.
2009. nov. 15. 12:20
 1/3 A kérdező kommentje:
jah és fogamzásgátlóra gondolok:)
2009. nov. 15. 12:35
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
szia. én elkezdtem szedni a tabit, a doki azt mondta első szem tabi már védelmet fog nyújtani. Nos a párommal 3hétig vártunk. 3 hétig szedtem a tabit rendszeresen minden este egy időpontban. Aztán 3.-hét vége fele, egy alkalomkor bennem ment el a párom, és terhes is maradta. persze tünetek jöttek, de én azt hittem h a tabi mellékhatása. majd két és fél hónaposan elmentem a nőgyógyászhoz, mert egy este begörcsöltem. aztán megállapitotta a 11hetes terhességemet. mensim is megvolt. hányni nem hánytam. te s terhes vagy lehet ?
2009. nov. 15. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Csak valamiért megfordult ez a fejemben, hogy mi van ha terhes vagyok, most kezdtem szedni a gyógyszert, pár nap és jön a második levél, és vannak "mellékhatásai" ami lehet terhességi tünet is. És kicsit elbizonytalanodtam, mert nem vártunk 1 hónapot, csak 8-9napot, az meg pont termékeny időszak. El ment bennem, mielőtt meg nem szedtem mensi előtt 3-4nappal megszakítással voltunk együtt, és rá 3-4napra jött meg azóta szedem.


Köszi a választ, szívesen olvasok még tapasztalatokat.

2009. nov. 15. 12:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!