Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Csajok,4hetes kismama vagyok....

Csajok,4hetes kismama vagyok. Szerintetek elhetunk a parommal nemi eletet, mire kell vigyzani? Es kozmetikushoz arctisztitasra lehet menni? Koszi a valaszokat!

Figyelt kérdés
2011. aug. 1. 11:01
 1/10 anonim ***** válasza:
66%

Orvosnál voltál már? Ha az orvos nem tilt el a nemi élettől, akkor nyugodtan lehet, én amíg nem mentem el dokihoz, addig a pozi teszt után már nem szexeltünk. Azóta viszont ismét aktívak vagyunk.

Nekem a kozmetikus megcsinálta az arctisztítást, csak éppen más szereket használt. Mindenképpen beszéld meg a dolgot a kozmetikussal is!

2011. aug. 1. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
35%

4 hetes?

akkor még az sem tuti hogy terhes vagy. azt még nagyon egy teszt sem mutatja ki, honnan tudod?

vagy 6 hetes vagy?


a terhesség nem betegség mindent csinálhatsz amit eddig.

miért ne lehetne arctisztításra menni? akár hajfestésre is mehetsz.

nemi életet végig lehet élni ha csak az orvos nem rendelkezik masképp.

2011. aug. 1. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
28%

A 4 hetes terhesseget kimutatja a teszt, nekem mindkettot kimutatta. Es hajat festetni nem szabad, max. ugy hogy a festek nem eri a hajbort, de az maceras. Sok jot mondtal elozo.

A kozmetikust nem tudom, neki biztosan tudnia kell, vagy legfeljebb a dokiddal. A szexszel varjatok hogy a doki mit mond.

2011. aug. 1. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Grófházy ***** válasza:
73%

a kozmetikai kezeléseknél elektromos kezeléseket nem szabad csinálni,egyébként mindent más lehet,még sok okossággal ellentétben gyantáztatni is lehet és kell is :)

nem kell ismét szőrős őseinkhez hasonlítani lenni,mert babucit várunk :D

2011. aug. 1. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
79%

Lehet, hajat is festeni. Jól ki kell közben szellőztetni és kész.

Nemi életet is élhetsz, ha nem vérzel, pecsételsz. A terhesség nem betegség!

2011. aug. 1. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
68%

Ha nem volt vetélésed és nincs vetélésre utaló tüneted élhetsz nemi életet.

De ha idegeskednél,hogy ártasz e a babának,akkor inkább mellőzd addig,míg nem látott doki.


Ja, és nagyon jó egészséget és boldog babavárást kívánok!

2011. aug. 1. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
koszonom szepen a gyors valaszokat! julius 1en volt meg az utolso mensim, 27en mar a delutani teszt is kimutatta. :-))) a doki azt mondta, hogy csak 18an menjek ultrahangra... addig ki kell birnom, pedig mar nagyon be vagyok sozva! :-)
2011. aug. 1. 11:22
 8/10 anonim ***** válasza:
46%

HA az orvos nem tiltja, akkor lehet szexelni, ha veszélyeztetett lennél, akkor kellene vigyázni.

Kozmetikushoz lehet menni, persze...pláne arctisztitásra :) abban nincs semmi.

2011. aug. 1. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem, egeszen biztosan nem lehet hajat festetni, es hiaba szelloztetsz, nem a szag miatt, hanem mert a festekanyagok a hajborhoz ernek. Es ez 1000%!
2011. aug. 1. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Fejbor nem hajbor, bocs.
2011. aug. 1. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!