Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ennyire korán érezhetem a...

Ennyire korán érezhetem a terhességet vagy már annyira szeretném, hogy beképzelem?

Figyelt kérdés
09.04.01 én éjfél után pár perccel voltunk együtt.4.én éjfékor megjött,de 4.én-közepes,5.én-gyenge,6-7-8:barnázás.06.a ota szúrkáló érzés a petefészek körül,a mellemben csak ritkábban.Ma meg reggel megszédültem.A Jónás modszert probáltuk ki,mely szerint 04.01 én kellett együtt lennünk.Szerintetek???Vagy csak már annyira akarom,hogy babóka legyen,s ezért érzem???Ez normális mensi volt???Hol van még a következő nem várt???
2009. ápr. 8. 08:52
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát most várnod kell türelmesen a következő nem vártig, vagy ha úgy gondolod hogy 1-én teherbe estél akkor 15-16.-a körül csinálhatsz egy tesztet, szerintem. Csak hogy enyhítsd a kíváncsiságodat.
2009. ápr. 8. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha elsején teherbe is estél azt még nem hiszem, hogy érezheted, mivel a beágyazódáshoz kb.10 nap kell!!De ez persze nem azt jelenti, hogy biztos nincs baba, csak annyi, hogy ezek még nem a terhesség tünetei!
2009. ápr. 8. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet hogy a beágyazódás folyamatához nincs köze. Mindenesetre én is hasonlóan éreztem magam akkor mikor terhes lettem, ugyanezek a tünetek és ugyanilyen korán. Lehet hogy a megtermékenyüléssel már azonnal valamilyen hormon működésbe lép, vagy megváltozik valami, én ezt nem tartom kizártnak. Nekem eddig kétszer volt pozitív tesztem és mind a kétszer tudtam már peteérés után kb. 4-5 nappal hogy sikerült, mert mikor nem próbálkoztunk ilyen sosem fordult elő.
2009. ápr. 8. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!