Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az unokahugom 2 napja volt...

Az unokahugom 2 napja volt dokinál, mert nem jött meg neki, már a 43. napon tart. Az átlagos ciklus hossza 34 nap. A doki azt mondta, hogy a nyálkahártya meg van vastagodva,18mm. Tesztet kb 1 hete csinált, az - lett. Ez nem korai terhességre utal?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 8. 09:39
 1/6 anonim ***** válasza:
A méhnyálka hártya vastagsága utalhat terhességre, de nincs olyan vastagság ami egyértelműen és biztosan terhességet jelent.
2009. ápr. 8. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És mensi előtt is ilyen vastag esetleg?
2009. ápr. 8. 09:41
 3/6 anonim ***** válasza:

A nyálkahártya megvastagodása a közelgő menstruációra is utalhat.A dokinak látnia kellett volna ha terhes úgyhogy lehet csak késik neki.

Nem mondott semmi konkrétat az orvos?

2009. ápr. 8. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Azt mondta,hogy csak azt látja,hogy nagyon meg van vastagodva a méh nyálkahártyája.De nagyon korai terhességnél,esetleg beágyazódáskor nem is láthatna mást,nem?
2009. ápr. 8. 09:44
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem 17 mm volt a nem várt után 13 nappal és terhes voltam! Bár nekem a tesztem is pozitív volt.
2009. ápr. 8. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A vélt fogamzás után 20-25 nappal lehet a terheségből már valamit látni az ultrahangon. A tesztek előbb "látnak" jó pár nappal mint a dokik. Így marad a várakozó álláspont.
2009. ápr. 8. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!