Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A menses elmulta utan is...

A menses elmulta utan is lehetséges "mindjart-megjon" erzese? Illetve enyhe gorcsolgeteshez hasonlo. Hormonok rendben, ciklus is. Ez normalis? Az utso mensi rovidebb volt, de gorcsolos, darabos, atlagos.

Figyelt kérdés
2008. júl. 19. 22:48
 1/4 anonim ***** válasza:
nekem volt. nemtudom mitől lehet. de 2 napig tartott utánna elmult. de nekem nemvolt darabos.
2008. júl. 19. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Darabos verzest ugy ertettem, hogy alvadtver-, ill. nyalkahartyahoz hasonlo darabkak tavoztak, de ez elvileg mensinel normalis, nem? Hisz levalik a mehnyalkahartya verzes kisereteben.. ?


Egyszer olyasmit olvastam, hogy ilyenkor "all vissza" a meh menses utan az ujabb ciklusra es ezert az enyhe x napig tarto "mindjart megjon" erzes. Dokitol nem volt alkalmam megkerdezni.


(Gyulladas elvileg mar nincs, mert a gyogyszert vagyis kremet rendesen elhasznaltam.)

2008. júl. 19. 23:23
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem pont most van ilyen vagyis volt. Kitudja mi mietől van...
2008. júl. 19. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nekem 13-an volt az utolso menses (elso napja) es rovidebb volt vmivel, mint szokott, viszont ugyanugy gorcsoltem, stb.... Iden mar maskor is elofordult, hogy menses elmult es utana nem sokkal (par nappal csupan) mar megint kezdodott ez az erzes. De mondom, a hormonszint oke, ket hete voltam vervetelen kb., a ciklus 20.napjan.
2008. júl. 19. 23:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!