Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki a legjobb? Nekem olyan...

Ki a legjobb? Nekem olyan orvos kellene, aki segít kideríteni miért nem esem teherbe,3 éve.

Figyelt kérdés
40 éves vagyok, párom fiatalabb, szeretnénk közös babát! Lehetőleg olyan orvost szeretnénk aki empatikus és nem azzal kezdi, h miért akarok ennyi idősen gyereket. Budapesten lakunk.
2011. aug. 2. 08:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Budai Meddőségi Centrum!
2011. aug. 2. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha meg tudod fizetni és nem rögtön meddőségibe akarsz menni, akkor: G1 intézet, Dr. Szőnyi György.

Itt inszeminációt is tudnak csinálni, ha arra lesz szükség és mindkettőtöket ki tudnak vizsgálni, lombikot még nem tudnak, akkor tovább küldenek meddőségibe, de reméljük nálatok nem is lesz rá szükség.

Nekünk is ők segítettek!

Jó hely, az orvos nagyon alapos és mindent elmagyaráz, empatikus, de rendes a doki szülésznője, de még a "kiskatonákat" vizsgáló asszisztens is, szóval csak ajánlani tudom.

[link]

2011. aug. 2. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Manka68 ***** válasza:

Akár én is kiírhattam volna a kérdést 3 éve. :-)

Nekem a mensmentisben derítették ki, mi a bajom, konkrétan Dr Tüű László. Igaz, fizetős, de ő a legjobb!

link :

[link]

Nem tudom, voltatok-e már valamilyen kivizsgáláson. Nekem elvileg anno mindent megcsináltak már, mégsem találtak semmit. Egy ismerősöm ajánlotta őt. Elmentem hozzá, kiírt egy vérvételt, és rögtön kiderült, hogy pajzsmirigy alulműködésem és IR-em van. A többi doki simán ráfogta volna a koromra. Pedig ezek nem korfüggő betegségek, és nagyon sokan vagyunk benne, anélkül, hogy tudnánk róla. Megkaptam a gyógyszereimet, és az első próbálkozós hónapban babás lettem. Sajnos nem maradt velünk, de ez nem a doki hibája.

2011. aug. 2. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2011. aug. 7. 09:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!