Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van aki vasárnapra (aug.7-re)...

Van aki vasárnapra (aug.7-re) nem várja?

Figyelt kérdés
Hogy vagytok? Tünetek, valami?
2011. aug. 2. 11:15
 1/9 anonim ***** válasza:

Bár én csütörtökre (aug.4.) nem várom, azért írok, ha nem baj.


Nekem csak cicifeszülés van, továbbá nagyon látszanak az erek a melleimen. Ilyen még sosem volt, édesanyám azt mondta reggel a telefonba, hogy nála ez volt az első jel, amikor velem volt terhes (mármint az eresedés), úgyhogy reménykedek.


Tesztelni csak csütörtökön fogok :)

2011. aug. 2. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Oh, de jó! Hátha Nálad is azt jelenti.

Nekem meg eddig mindig "leszakadtak" a melleim ovu és menszi között, de most semmi! Hátha ez is jelent valamit.

Drukkolok Neked! Majd írd meg, hogy mi lett!

Mióta próbálkoztok?

2011. aug. 2. 11:40
 3/9 anonim ***** válasza:

Első próbálkozós hónap :)


Lehet, hogy nálad meg az a tünet, hogy nincs tünet :D Azért majd te is írd meg, hogy mi lett az eredmény :)


Vasárnap tesztelsz?

2011. aug. 2. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ha nem jön meg, akkor hétfőn! Egy nega teszt csak elkeserítene. Addig legalább van remény! :)
2011. aug. 2. 12:13
 5/9 anonim ***** válasza:
Na igen, én is emiatt nem tesztelek a nemvártnál hamarabb. De tuti nem bírnám egy nappal későbbre halasztani. Ha csütörtökön reggel nega lesz a teszt, és napközben sem jön meg, pénteken tuti ellövök még egyet...
2011. aug. 2. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

én szombatra (6.) nem várom...már egy jópár napja ilyen "mindjárt megjön" érzésem van,változó időtartalmú görcsöléssel. nekem mensi előtt mindig igy van,hogy görcsölgetek már elötte is ezért eléggé elkeseredtem,de sok kismama mondja,hogy ez náluk is így volt,ugyhogy nemtudom.

melleimmel semmi különös nincsen...reménykedek. :)

2011. aug. 2. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 kabymaci ***** válasza:
Sziasztok én csak 13.ára nem várom remélem nem baj hogy irok.Ma eléggé roszzul voltam meg görcsölgettem is ami ilyen hamar nem szokott előfordulni!mi is az első hónapnál járunk de jó lenne ha sikerülne:)
2011. aug. 2. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Kedves "mára nem váró" ! Na mi újság? Teszteltél?
2011. aug. 4. 08:21
 9/9 A kérdező kommentje:
Mi újság van Veletek????
2011. aug. 8. 09:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!