Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja vasárnapra...

Ki nem várja vasárnapra esetleg Hétfőre? Tesztelt már Valaki?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Már nagyon rég próbálkozunk és várjuk a babát,eddig eredménytelenül. Én ma vagyok 9-10 dpo-n. a Reggeli qupido tesztem negatív lett. De nem adom fel!


[link]


2011. szept. 1. 13:29
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:

Szia!


Ugyan én mára nem vártam, de már hétfőn halvány pozit teszteltem!Tegnap meg már rendes erőset!

Péntektől éreztem magam babásnak, de nyaralni voltunk, és csak hétfőn értünk haza, így akkor délután 5-kor teszteltem pozit! :)

Második babánk!


Drukkolok!Majd írj!

2011. szept. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:

Gratulálok!

Vigyázz nagyon magatokra! Én lehet túl korán csináltam. Majd csinálok holnap is egy 10-est. Hétvégén összejövetelen leszünk és kíváncsi lennék van-e baba vagy sem!

2011. szept. 1. 13:41
 3/34 anonim ***** válasza:

Szia, első vagyok megint, mondjuk nekem 18-án volt pém, pont a 14. napon!És aznap este voltunk együtt, csak a megtermékenyülős időszakomban! (nem volt itthon többet a férjem, akkor is csak a szülinapomra jött haza)de ügyesek voltunk! :)


Mégegysszer nagyon szorítok!

2011. szept. 1. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
Köszi :)
2011. szept. 1. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
Szia!Remélem nem baj,hogy írok!Én szerdára nem várom és én még csak a 7 dpo. napon vagyok!Van már valami tüneted?Hőt mérsz?
2011. szept. 1. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:

A hőmet mérem, a kérdés kiírásánál tudsz a linkre kattintani!

Drukkolok hogy sikerüljön!

2011. szept. 1. 14:06
 7/34 anonim ***** válasza:
Én is vasárnap-hétfőre nem várom, hőmet nem mérem, mai tesztem nega. De nem is tudom, mit is vártam. A kislányomnál is csak nemvárt előtt 2 nappal lett halvány +. Úgyhogy még van időm. Picit talán kezd érzékeny lenni a cicim, de ki tudja, lehet máskor is olyan volt, csak most jobban figyelek a tünetekre. Akkor várjuk együtt a "nemvárt napját".
2011. szept. 1. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
Bocsi nem láttam,de most már megnéztem a görbéd!Nagyon biztató!Én nagyon drukkolok mindenkinek!Nekem a mellbimbóm fáj,ami azért furcsa,mert mindig az egész mellem szokott fájni és görcsöl a hasam,mintha meg akarna jönni,pedig még van 5-6 napon a nem vártig!
2011. szept. 1. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:

[link]

Lemaradt a görbém.A pé-m nem akkor volt,mikor behúzta gép.

2011. szept. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:

Ez a görbi nagyon szép!!

Az Én pé-m is elméletileg egy nappal később volt, mint ahova a program rakta!

Nekem mensi előtt szokott fájni a mellem,most még nem érzek semmit! a luteálisom 11-12 napos.És szoktam mensi előtt barnázni 1-2 napig, de mostanság már csak 1 nap!!

Drukkolok Mindenkinek!! és Mindenkit várok reggel a teszttel!

2011. szept. 1. 15:01
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!