Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van rá mód hogy megszakításos...

Van rá mód hogy megszakításos védekezés mellett állapotos legyek? ( ha nem élvez bent)

Figyelt kérdés
2011. aug. 2. 17:44
1 2 3 4
 21/35 A kérdező kommentje:
nem valószínű!!! de ez még mindig nem a kérdésre a válasz.
2011. aug. 4. 09:26
 22/35 anonim ***** válasza:
Örülök. Tudod miért? Mert én tervezetten estem teherbe, a párommal egyetértésben, aztán meggondolta magát és most egyedülálló anya vagyok, akinek a gyereke sosem fogja megismerni az apját, mert az nem kíváncsi rá.
2011. aug. 4. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
A kérdésre már kaptál választ: A MEGSZAKÍTÁSOS VÉDEKEZÉS AZ NEM VÉDEKEZÉS, IGEN, LEHETSZ TERHES.
2011. aug. 4. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
Szerintem te ugyanaz a kérdező vagy, aki nem rég(talán múlthét)tett fel egy olyan kérdést, hogy hogyan eshetnél teherbe úgy hogy védekeztek. Szerintem annál a kérdésnél kaptál elég választ, elég gerinctelen dolog, hogy teherbe ejteted magad. Azt írtad, hogy a párod is szeretné a babát, de mégis védekeztek. Ez tudod mit jelent? A párod, még nem készült fel az apaságra azaz nem akar gyereket! Ha nem te tetted fel azt a kérdést, akkor ajánlom hogy olvasd el a válaszokkal együtt és gondolkozz el azon, hogy mire készülsz!
2011. aug. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
100%

a pasik szerint védekezés.

így abban ne reménykedj h ez azt jelenti h akar gyereket,sőt. mert akkor bemenne simán. én sem szedek tablettát,mert nem bírom a hormont,és megszakítással védekezünk. mert gyereket egyelőre NEM akarunk. egyikőnk sem. kérdezz rá egyenesen h akar-e gyereket,és majd megmondja.

nem jó ha teóriákat állítasz fel,mert akkor csalódhatsz. a többiek is ezért írták neked a véleményüket,inkább köszönd meg h igyekeznek megóvni egy nagy buktától

2011. aug. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 A kérdező kommentje:
az említett kérdés nem az enyém volt de megkeresem,és köszönöm a válaszokat.
2011. aug. 5. 08:04
 27/35 anonim ***** válasza:
IGEN
2011. aug. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:

Van esély rá.

A megszakítás az nem védekezés!

2011. aug. 12. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 A kérdező kommentje:
utolsó elötti!! ez nagyon határozott igen volt, neked is igy volt? tettél érte esetleg valamit vagy a bizonyos előváladék??
2011. aug. 12. 15:33
 30/35 anonim ***** válasza:
65%

OFF:


Bakker! Ha gyereket akarsz, megbeszéled a pároddal, és addig próbálkoztok, amíg nem leszel terhes. Ha a párod nem akar gyereket, akkor óvszert húz/gyógyszert vesz neked/NEM ÉLVEZ BELÉD! Annyira gáz, hogy néhány nő így akarja magához láncolni a pasiját, a férfiak meg köpködik a női társadalmat, milyen aljasok vagyunk... -_-

2011. aug. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!