Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A ciklus 14. napján szeretkezt...

A ciklus 14. napján szeretkeztünk. Lehetek terhes ha akkorra már megszünt a tojásfehérjeszerü nyálkás folyás, és volt megszakítás is?

Figyelt kérdés
A ciklus 12.13.napján volt folyásom,ami ugyebár ha jól tudom a peteérés bekövetkeztét jelzi.14. napon is volt,de csak reggel,és délután szeretkeztünk,akkorra már elmúlt a nyálka és száraz voltam.Tehát akkor már elhalt a petesejtem?Volt megszakított közösülés is.Még nem tervezünk gyereket.Légyszi nyugtassatok meg,hogy így nem leszek tehes.Köszönöm elöre is a válasz!
2009. ápr. 8. 16:57
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Simán lehetsz terhes! azért azt, hogy mikor hal el a petesejt, szerintem nem lehet ilyen pontosan megállapítani. Ha nem akartok babát, a folyás figyelése irtó kevés védekezésnek... Pláne, hogy többször is együtt voltatok a középidő környékén... Nagyon felelőtlenek voltatok, simán benne van a pakliban a baba...
2009. ápr. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
62%
Lehetsz terhes. De ha meg is volt szakítva, akkor azért nem hiszem. Azért figyelj!
2009. ápr. 8. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Csak egyszer voltunk együtt a 14.napon,és volt megszakítás.A ciklusaim amugy mindig elég rövidek,és rendszertelenek.Bele esik még a 14.nap a kockázatos napok közzé?
2009. ápr. 8. 17:06
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Mérd a hőt is, tapogass, és olvasd el [link] könyvet.

Szil Péter: Természetes fogamzásszabályozás

2009. ápr. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Mégegyszer vigyázni fogunk,de most eléggé beijedtem.Hány %-ot jósoltok így?
2009. ápr. 8. 17:08
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
(első vagyok) Ha rendszertelenek a ciklusaid, akkor pláne nehéz kitalálni, hogy mikor van pontosan peteérés. Szóval nem lehet azt mondani, tutira nem lett baj. Ha csak egyszer volt megszakításos szex, akkor valószínű, hogy nem leszel terhes, de bizony benne van a pakliban. Olyat nem lehet mondani, hogy tutira nem, de előfordulhat.
2009. ápr. 8. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
73%
(első vagyok) Szerintem 80% nincs baba, 20% van baba. Ez persze csak tipp.
2009. ápr. 8. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
De a nyálka akkora eltünt.Ilyenkor már minimális az esély?
2009. ápr. 8. 17:13
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Van akinek nincs is nyálkája! Erre ne alapozz!
2009. ápr. 8. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Én is 20%-ot mondanék. Az időzítés nagyon jó a babához, a megszakítás csökkenti le az esélyeket, de nem nullára!

A nyálkáról annyit, hogy nekem pl. peteérés előtt 2 vagy 3 nappal van nyálkám. Úgyhogy ez nem mérvadó. Az a néhány katona pedig, aki az előváladékban volt, simán eléldegélhet 3-4 napot is akár, és természeténél fogva kitartóan vár a petédre...

2009. ápr. 8. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!