Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan valtozik a huvelyvalade...

Hogyan valtozik a huvelyvaladek a peteeres utani szakaszban, ha teherbe estunk, ill. nem tortent megtermekenyules?

Figyelt kérdés
Tisztaban vagyok a nedves napok utani surubb valadekkal, de van valami jele annak h teherbe esik a no a valadekot illetoen? pl ha teherbe esik akkor is besurusodik a valadek? vagy akkor higabb lesz? mi tortenik a valadekkal teherbeeseskor? mar ket gyerekem, van, de meg sosem figyeltem ezt, teljesen egyertelmu mas jeleim voltak....
2011. aug. 2. 21:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia, nekem mensi előtt egy -két nappal vizes jellegű folyásom volt mindig, a bugyi olyan lett tőle mintha bepisiltem volna, csak épp szagtalan és színtelen volt. Amikor várandós lettem akkor is vizes folyásom volt de már mensi esedékes ideje előtt egy héttel, viszont olyan erősen, hogy egy nap háromszor kellett bugyit cserélnem, mindig elázott a bugyim, sem krémes nem volt csak simán vizes. Mindig azt olvastam, hogy mensi előtt ha szárazság vagy krémes állag van az jelent babát, hát nálam ez nagyon nem jött be:)) el is könyveltem, hogy meg fog jönni, sőt azt, hogy nagyon meg fog jönni, de nem jött szerencsére:))8 hetes vagyok, de még mindig vizes folyásom van.
2011. aug. 2. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

sokban függ attól, hogy mensi előtt milyen szokott lenni neked.

Legtöbben sok krémes folyásról számolnak be, amit már én is várok, de egyenlőre semmi. :)


Mindjárt megkeresem a kérdéseim között a linket, ahol leírja egy orvos pontosan hogy van

2011. aug. 3. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

na itt is van, anno én már feltettem ezt kérdésként, hogy hogyan változik havitól-haviig, vagy terhesség esetén, ott kaptam ezt a linket


[link]


előző voltam

2011. aug. 3. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!