Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mekkora a valószinusege, hogy...

Mekkora a valószinusege, hogy egy honapban (gyogyszer abbahagyasa utan 2 honappal) kozepidoben is, meg a vart menszesz napjan is egy peteeres, es akkor viszont megtermekenyules is, de nyilvan kesve viszont megjon, de sokkal kevesebb? Terhesseg?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 20. 18:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia!Igen lehet peteérés a középidőben meg egy kicsit később is.De a gyógyszer ürülését és a normális ciklus visszaállitását is jelezheti.A biztos,hogy csinálsz egy terhességi tesztet,az ha +,akkor jó,ha negativ,akkor viszont a hormonok rendeződnek.Remélem jól értelmeztem a kérdésedet és segitettem!
2009. ápr. 20. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

igen, jol ertetted a kerdest. koszi

valoszinuleg kimutatna mar a teszt boven, mert azota mar a kov menzeszt varom.ep esszel gondolkodva nem hiszem, h terhes vagyok, csak egyszeruen nem hagy nyugodni a gondolat, mert szedelgek, meg nagyon fel vagyok puffadva, nehezek, nagyobbak, erzekenyek a melleim, es neha furcsa izu nyal jon a torkombol.

talan ez az egesz csak a gyogyszer abbahagyasa miatt van...semmi kulonos

2009. ápr. 20. 21:16
 3/5 anonim ***** válasza:
A gyógyszer abbahagyása óta én is szoktam ilyen furcsa ízt érezni a torkomban. Tény, hogy a gyógyi abbahagyása nagyon felborította a hormonháztartásunkat.
2009. ápr. 20. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia!Első válaszoló vagyok.Csináltál már tesztet?Mi lett az eredmény?
2009. ápr. 21. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nem csinaltam, mert holnapra varom, h megjon, vagy nem es meg ha kesik is, szerintem varni fogok egy kicsit, mert konnyebben viselem, ha megjon, mint a negativ tesztet...nem tudom, miert.
2009. ápr. 21. 19:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!