Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Természetes ha szex után ki...

Természetes ha szex után ki folyik a hüvelyemből a sperma?

Figyelt kérdés
lehet ,hogy hülye kérdés de aggódom az miatt hogy szex után ki folyik bekőlem a sperma.mert nagyon szeretnénk babát de félek, hogy ez miatt nem jőn őssze.
2009. ápr. 8. 18:36
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
92%
az oroszlánok, de a macskák is a hátukon fekszenek párzás után hogy minél nagyobb legyen a megtermékenyítés valószínűsége.
2009. ápr. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
szegény gyerek. :|
2009. ápr. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Állj kézen és akkor nem folyik ki. Vagy van mégjobb megoldás! Orálisan elégítsd ki a párod, engedd hogy a szádba élvezzen, és ne nyisd ki a szád. Akkor nem fog kifolyni...bár gyerek se lesz.

Nem is értem a kérdést....elszomorító..

2009. ápr. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
62%

Most miért bántjátok szegény kérdezőt??? Ő csak megkérdezte ami aggasztja.Ez az oldal szerintem azért van!!!

És én olvastam már nagyon buta kérdéseket,azt nem nyitom meg és nem is válaszolok.Hagyjátok a helyet olyannak aki szívesen válaszolna neki.

Szegény biztos aggodik hogy miért nem sikerül neki a Baba,szerintetek most hogy esik neki hogy ti igy kigúnyoljátok?Ne válaszoljatok akkor inkább! Meg hogy irhattok olyat hogy ne szüljön meg hasonlok,te jo ég!Lehet hogy nagyon jo anya lesz belőle,sőt biztos mert nagyon várhatja azt a Babát.

Nem veszekedésképpen irtam!Bocs ha hosszura sikeredett!

Sok sikert a gyermekáldáshoz Kedves Kérdező.

Szia!

2009. ápr. 15. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!