Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fáradt vagyok (majd elalszok),...

Fáradt vagyok (majd elalszok), sűrűn változik a hangulatom feszül a mellem, undorodom egyes illatoktól/szagoktól! Miért?

Figyelt kérdés
Tegnap óta kívánom a savanya uborkát, még ha rágondolok vagy megérzem az illatát össze fut a nyál a számba, szédelgek néha, lehet baba a dologban?
2011. aug. 3. 16:50
 1/7 anonim ***** válasza:

Csinálj egy tesztet és kiderül!Az, amiket írtál, nem feltétlenül a terhesség jele! én ezeket soha nem éreztem, mégis 4 gyerekem van...

Különben úgy hallottam, ritka, hogy valaki a mensi megjöttének ideje előtt bármit is érezzen.. A valódi tünetek inkább a kimaradó mensi körül vagy után jelentkeznek.. Én ezekről nem tudok nyilatkozni, nem voltak tipikus terhes tüneteim :)

2011. aug. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom, bárcsak baba lenne, mindegy holnap tesztelek egyet, veszíteni nem veszíthetek vele, pár napom van a nem vártig, de a remény hal meg utoljára :)
2011. aug. 3. 17:01
 3/7 anonim ***** válasza:
Szorítok a pozitív tesztért! De amit előzőleg írtam, az igaz :))
2011. aug. 3. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nemvárt utáni 3-4 napon a legjobb tesztelni! Előtte jelezhet negatívat is a teszt, hiába vagy esetleg terhes! Türelem, türelem....
2011. aug. 3. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem könnyű már ennyi idő után türelmesnek lenni :) de megpróbálok, csak nehéz, jó sok negatív teszt van már mögöttünk :(
2011. aug. 3. 17:08
 6/7 anonim ***** válasza:

Én ma reggel teszteltem pozitivat, pedig 2 napom lett volna még mensiig. A mellem most kivételesen nem fájt. Inkább fáradt vagyok. Szagérzékenységem és enyhe émelygésem az van kb. tegnap óta. És meghalnék, ha most uborkát kellene ennem.

Első babámmal már a nemvárt előtt 6 nappal erős hányingerem volt, mindenki nevetett rajtam, hogy tuti terhes vagyok, én meg csak legyintettem, hogy ááááá dehogy. Aztán nem jött meg és olyan poziív lett a tesztem, hogy húúúú.

2011. aug. 4. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ma reggel meglett az első halvány de kivehető POZITÍV tesztem :D jajj nagyon boldog vagyok :D
2011. aug. 4. 16:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!