Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért van így? Kisbabát...

Miért van így? Kisbabát szeretnénk, de már annyira görcsölök rajta, és zavar a sok érdeklödő, hogy már nincs hangulatom az együttlétekhez.

Figyelt kérdés
Mit csináljak?
2010. szept. 1. 21:23
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ülj le pároddal, és mond el neki ezeket. Én azt tanácsolom, tegyétek félre a gyerektémát (engedjétek el magatokat szabadságra ez ügyben, mert most úgy érzed, mintha ez egy "feladat" lenne) Élvezzétek az életet, akár szünetet is tarthattok szex ügyben is. Mekkora az étvágyatok? Ha napi szinten igénylitek, hagyjatok ki egy két hetet, hogy "éhesen" kerüljetek az ágyba. Így nagyobb az esély. Az érdeklődők a legútálatosabbak, főleg, ha minden nap ezzel nyaggatnak. Olvass be nekik. Vagy mond, hogy most félretettétek a témát. (egyszer anyám mondta, hogy minek járok annyit a pasimhoz, hogy állandóan szexelni kell odajárnom. Én meg mondom neki, hogy napi 5x csináljuk, és...folytattam, hogy így meg úgy csináljuk, na aztán többet nem kérdezett. (persze nem volt igaz)), szóval valahogy ilyesmi módon kéne lerázni a kérdezőket:D
2010. szept. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon jól látod igen így van. A párom tudd mindent és nem nyaggat csak engem zavar. De a szabi dolog átgondolandó,köszi.
2010. szept. 2. 08:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!