Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lassan egy hete késik, a...

Lassan egy hete késik, a mindjárt megjön érzésen kívül semmi jel arra, hogy meg akarna jönni, a hasam puffadt, lent kemény. Van még esély rá, hogy terhes lehetek?

Figyelt kérdés
Vannak tünetek, de már lehet, hogy csak beképzelem. A PG53 páfrányos. Már lassan 1 éve próbálkozunk sikertelenül, kétségbe vagyok esve, a tesz NEGATÍV megint!
2009. ápr. 9. 08:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

A PG53-hoz nem értek :(! De igen - nem akarlak biztatni - lehetsz terhes! Olvastam itt olyat, hogy ki sem mutatta a teszt a terhességet és olyat is, hogy csak két hét után látott halvány csíkot! Minden terhesség más és más, ebből kifolyólag tüneteket sem kell, hogy feltétlenül produkálj. A remény mindig ott van!!!


Egyébként nekem ma kb. 9. napja késik. A múlt ciklusban két hetet késett. A tesztem hétfőn reggel negatív lett, talán holnap reggel újra tesztelek, de "nincs kedvem"!

Már mindent megéltem én is: sok késés után mensi, szellemcsík...


Ne add fel! Szorítok!

2009. ápr. 9. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a bíztatást! Kívánok mindkettőnknek mielőbbi gyermekáldást!Sajnos én már idegileg kezdek kikészülni. Délután kérek időpontot a nődokimtól, mert már attól félek meddő vagyok. UH szerint minden teljesen rendben van nálam, de már nem tudok mire gondolni, miért nem jön a baba. Pedig nálunk nagyon jó helye lenne. Hatalmas család várja a kis jövevényt szeretettel, mégsem akar érkezni.
2009. ápr. 9. 09:29
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is csak azt írhatom ne add fel!!!Elvileg a pg53-at is szokták jós tesztként használni és a páfrányosság ilyenkor pozitív jel de persze sokan nem tartják megbízhatónak!Van olyan ismerősöm aki terhessége alatt nem is látott +tesztet és nem azért mert nem csinált!Ha ezután sem jön meg esetleg egy hét múlva csinálj még egy tesztet azután jelentkezz be a dokihoz!5-6 hét után már ultrahangon fogja látni mi van odabent!Sok sikert!Szorítok!
2009. ápr. 9. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2009. ápr. 9. 09:46
 5/8 anonim ***** válasza:
Előbbi válaszoló voltam!Még annyi:NE IDEGESKEDJ!!!Az segíteni nem fog,csak árt ha baba van!Én két éve várom már a szobája is kész!Gondolhatod!Most volt closti kúrám,bromot kaptam a magas prolaktinra és tegnapelőtt tüszőrepi inekciót!Most meg szorítom össze a lábaim amik többet vannak az ég felé mint annó torna órán!Nem egyszerű de fog jönni,csak ne görcsölj rajta!Persze ezt én is csak mondom,hogy hogyan kell megtartani azt én sem tudom!!!Azért te már közel vagy a célhoz!!!Szorítok!!!
2009. ápr. 9. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csinálj megint egy tesztet,mert nekem is ezek voltak a tüneteim,és terhes voltam.
2009. ápr. 9. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Sőt,nekem úgy volt,hogy megjött,és mégis terhes voltam,ezért nehezebben tudták kiszámolni ,hogy mikorra érkezik a baba.
2009. ápr. 9. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia!Nem vagy egyedül, nekem már több, mint 10 napja késik. 3 napig volt 'mindjárt megjön' érzésem és átlátszó vízszerű folyásom, mellérzékenység,hasfájás aztán mostanra mindez el is múlt,de mensi sehol. A tesztem(Corax) sajnos negatív, de a PG/53 nekem is napok óta páfrányos. Jövő héten megyek dokihoz, addíg még reménykedem!
2009. ápr. 9. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!