Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A mártogatós vagy a csepegtető...

A mártogatós vagy a csepegtetős lh-teszt a jobb?

Figyelt kérdés
6 napja tesztelek mártogatós teszttel. Akár mind pozitívnak nézhetném (egyformán erős, vagy erősebb mint a controll). Ma délben teszteltem megint. Megint erős lett. Elmentema gyógyszertárba és vettem kazettás tesztet. 1kor néztem megint, de mindkettővel. Szembetűnő a különbség. A mártogatós megint majdnem egyforma, a kazettás negatív. Nálatok is volt ilyen?
2008. márc. 3. 16:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Én csak csepegtetőset használtam,de egyértelmű volt,talán az elsőnél kicsit halványabb, de ott volt a 2. csík.
2008. márc. 3. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is csepegtetőset használtam, nálam csak két nap volt halvány csík. A mártógatós biztosan sokkal alacsonyabb lh szintre van tesztelve, azért lehet full pozitív, akkor is, ha még csak növekvőben van a hormon szintje.
2008. márc. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én csepegtetőst használtam,coraxot és bevált.Először két csík jelent meg,nagyjából egyforma,majd a 3. napon a 2. sokkal erősebb volt és tényleg akkor volt a p.é.Szerintem a kazettás megbízhatóbb.
2008. márc. 4. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!