Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Bp. Kaáli árlistát szeretnék!...

Bp. Kaáli árlistát szeretnék! Küldene nekem aki tud? Dr Kovács Péterről vélemények esetleg valaki aki hozzá jár?

Figyelt kérdés

Hó végén megyünk először(mindenképpen lombik lesz)és ha a szükséges vizsgálatok Pl:hormon vérv.rákszűrés,kb egy árban vannak a magándokimmal akkor inkább meg csináltatom nála előre mert útiköltségben nem mindegy!

Előre is köszönöm ha valaki tud segíteni!


2011. aug. 4. 12:11
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Árlista

Konzultációs díj: 13.000 ft

Rövid orvosi megbeszélés: 1.500 ft

Hormonvizsgálatok (4 alaphormon: FSH, LH, E2, PROL) 14.000 ft

Nőgyógyászati vizsgálatok: 18.000 ft

Spermiogram: 13.000 ft

Fagyasztott ET: 50.000 ft

Preembriók fagyasztása, tárolása 1 évig: 20.000 ft

Homológ insemináció: 45.000 ft

Heterológ insemináció: 65.000 ft


Szóval elég drágán vizsgálnak, én mindent a nődokimmal csináltattam, és már a leleteket vittem magammal az első konzultációra. A spermavizsgálatra viszont mindenképp a Kaáli-ba jelentkezzetek be, mert csak azt fogadják el, amit ott végeznek.

30 hetes lombikos kismami

2011. aug. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nagyon kösznöm a válaszod!!!

Azt hiszem ezek után én is a dokimmal csináltatom meg a hormonvérvételeket és a rákszűrést!Laparos átjárhatóságin derült ki két hónapja,hogy csak lombik jöhet szóba és annak már utána néztem ahhoz mi kell csak nem tudtam mennyibe kerülnek a vizsgálatok és ugyan az én dokimnál is fizetni kell de még így is jobban járok!

Bíztató,hogy pont te írtál nekem egy sikeres lombikos boldog kismama akinek Nagyon Gratulálok és nagyon boldog babavárást kívánok!!!

2011. aug. 4. 20:31
 3/3 anonim ***** válasza:

Köszi! Neked is sikerülni fog, hidd el!!! Nagyon szorítok!

Légy türelmes és kitartó!

Én az első konzultáció után majdnem feladtam... Mindkét petevezetékem el volt záródva, és mindkettő folyadékkal volt tele, tehát az inszemináció nálam se jöhetett szóba. A doki közölte velem, hogy amíg folyadék van a vezetőimben, hiába ültetne a méhembe embriókat, a folyadék folyton kimosná a babókat, tehát 0 % esélyt adott a sikerre...hacsak nem vetetem ki mindkét petevezetékemet. Ha a férjem akkor nem áll mellettem, és nem hajtogatja, hogy amíg egy pici esélyünk is van a saját gyerekre, addig nem adhatjuk fel, akkor feladom, és az örökbefogadást választom... Nem akartam egy újabb nagy hasi műtétet, már eleget kaszaboltak így is, de aztán végül tavaly júniusban kés alá feküdtem. És nem bántam meg! Januárban próbálkoztunk először, és egyből sikerült is! :)

Egy ismerősömnek például pár évvel ezelőtt nem mondták a Kaáliban, hogy felesleges próbálkoznia, amíg nem veteti ki a vezetőit. 4szer próbálkoztak, mind a 4 lombik sikerült, terhes lett, és mind a 4 alkalommal végig kellett néznie, ahogy a petezsákok pár hetesen a betétjében landoltak. Ő ezek után vetette ki a petevezetékeit, és az 5. beültetésből ikerlányai születtek.

Ezt azért írtam le Neked, hogy ha neked is folyadékkal teli petevezetékeid vannak, akkor erre térjetek ki a konzultáción, mert lehet, Nálad is ez lesz a megoldás, és mint látszik, nem mindegyik orvos mondja ezt el!

Remélem nem vettem el a kedved!

Ha bármiben tudok Neked segíteni, nyugodtan írj privit! És bocs, hogy ilyen hosszúra sikeredett...

2011. aug. 5. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!