Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem várt menzi után 2 nappal...

Nem várt menzi után 2 nappal nagyon halvány lett a teszt. Megismételtem 3 nap múlva ismét halvány lett. Azóta csináltam még 3 és mind negatív lett, a tesztek egyfomák voltak. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
azóta sem jött meg,de nagyon félek hogy valami baj lehet.holnap megyek dokihoz,de jól jönne néhány hozzászólás.félek,nehogy elhalt terhesség legyen.nincsenek nagy görcseim,csak szúrkál a petefészkem néha.
2008. márc. 3. 17:11
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Holnap biztos mész vérvételre, melyből biztosra megállapítják, hogy terhes vagy-e, szerintem, ahogy te fogalmaztál, ha elhalt terhesség lenne szerintem véreznél. Különben én nem vettem volna 3 egy formát, lehet ennél is széri hiba :-).
2008. márc. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!