Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet terhesség jele az...

Lehet terhesség jele az iszonyatos boldogság érzet?

Figyelt kérdés

Én ma olyan boldog vagyok, hogy azt elmondani nem tudom! Legszívesebben kikiabálnám a világnak! Szétvet belülről a boldogság. Rám ez abszolút nem jellemző, sajna nem ez a típus vagyok! De most remekül érzem magam!

Van görbém is, és szombaton kéne megjönnie. Persze nem akarom túlmisztifikálni, lehet, hogy me csak ilyen napom van!

[link]


2009. ápr. 9. 15:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Én is nagyon boldog voltam még mielött a teszt kimutatta volna.Azt hittem h "érzem" h terhes vagyok.Attól.
2009. ápr. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Lehetséges...

De ez megtévesztő, mert a tavasz is produkálhat ilyet...

De drukkolok!

2009. ápr. 9. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Fú ez engem is érdekel! Hétvégére nem várom, de pár napja annyira boldog vagyok valahogy! Majd szólj, mi lett!
2009. ápr. 9. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

És terhes is voltál, mikor ezt érezted? Vagy sajnos nem jött össze a baba.


Tudom, hogy lehet a tavasztól, igazából én úgy is gondolom, hogy a tavasztól van, nem szeretném a terhességet bemagyarázni, csak olyan fura! És természetesen reménykedek, mert a remény hal meg utoljára! :)))

2009. ápr. 9. 16:36
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
:)) Nagyon gyanús ez a görbe !!!!!! ugye tudod ??? Én drukkolok!!!!! és h addig ne essen le a hőd!
2009. ápr. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Én tegnap ugyanígy voltam, sőt egész héten, nem is értettem mire fel ez a nagy boldogság mikor a munkám egy merő stressz. Mégis. Tegnap este sziporkáztam,ma reggelre volt időpontom egy meddőségi centrumba és nem tudom milyen indíttatásból de csináltam ébredéskor egy tesztet:-) És pozitív lett:-) aztán a 2. is, majd a vérteszt is kimutatta. Ez egy csoda. 18 hónap után spontán.
2009. ápr. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó válaszolónak: Gratulálok! Annyira jó ilyeneket olvasni!


Kérdező: te miket tapasztalsz? Van folyásod vagy valami? Azért kérdezem, mert nekem ma volt egy kevés, nem tudom ez mit jelenthet.

2009. ápr. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Igazából semmi tünetem nincs. Pár napja volt egy kb. egy órán át tartó mensi szerű görcsöm. Ekkor minden mensis tünetet produkáltam! De azóta szinte semmi. A melleim nagyon enyhén érzékenyek, de azok sem egyfolytában. Folyásom nincs. És még ma is tart a boldogság! :))
2009. ápr. 10. 08:10
 9/15 anonim ***** válasza:
Nagyon szorítok Neked!!! Írsz majd ide, ha teszteltél? Tényleg mikorra tervezed a tesztelést?
2009. ápr. 10. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Nem tudom, hogy igazából mikor teszteljek. Éppen próbálom meggyőzni magam, hogy várjak még Húsvét utánig. Ha addig nem jön meg, akkor csinálok egyet.

Na de, hogy fogom én ezt kibírni??? :))


Ti mikor tesztelnétek?

2009. ápr. 10. 09:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!