Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hasonló (mármint a páromé)...

Hasonló (mármint a páromé) lelete valakinek? Lehetséges ezzel a természetes úton való teherbeesés?

Figyelt kérdés

30millió/ml összesen: 135 millió

mozog: 50%, ebből gyors: 20%

normál: 80%


2009. ápr. 9. 16:43
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk 1 millió volt 7 hóval ezelött,s életképes mindössze 10 %.Most a closty kura után,ami 6 hó volt,70 millió sperma,melynek 70 %a életképes.Össze is jött a babó,amire 6 évet vártunk.
2009. ápr. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Gratula a bébihez.

Jól feltuningolták a kiskatonákat. A párom most Fer14-et szed. Erről tudtok valamit?

2009. ápr. 9. 16:49
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Hali)Nálunk az semmit nem használt(((Majd a férjem átált a clostira és lám csodák csodája.......Szóval nálunk is closti)))
2009. ápr. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Closti... ezt ki írta fel nektek? Androlóus?

A páromnak here visszere is van, akkor segíthet.


És a 30 millió tuti kevés a természetes teherbeeséshez?

2009. ápr. 9. 16:56
 5/10 anonim ***** válasza:
Első vagyok:Nálunk a páromnak urologus írta fel.Neki a prosztatája volt 4 szer nagyobb a kelleténél.És elzárodása is volt.A 30 millió szerintem,de ez az én véleményem,ha életképes mind,s elég gyors,akkor jónak kell lennie.Hisz nem a mennyiség,hanem a minőség és a gyorsaság a fontos!!!!Főleg mivel csak EGY ér célba!!!!
2009. ápr. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

30 millió/ml de csak 20% a gyors. Ez szerintem se kevés, de a doki mégis műtétet javasolt a herevisszér miatt.

Azt viszont a párom nem akarja.

2009. ápr. 9. 17:04
 7/10 anonim ***** válasza:

Szia. Ez nem rossz eredmèny. 50% mozog ès az nagyon jò. Az èn pàromnak 25 % mozog csak ebbôl 5% a gyors ès tavaly terhes voltam ,csak sajnos a baba nem maradt velünk.

A mütètet meg kellene gondolnia a pàrodnak, mert a here visszèr ha nem kezelik , idôvel nagyon le tudja rontani az eredmènyt.

2009. ápr. 9. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha az életképesből mindössze 20%a gyors,akkor az esély mindössze 20% a teherbe esésre,főleg mivel csak egy hóban elv. 1 szer eshetsz teherbe.Nálunk is hasonló volt a proléma,s azt mondta a doki,hogy annyi az esély ahány % életképes,de inkább gyors.
2009. ápr. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ennyivel simán teherbe lehet esni, de azért érdemes megcsináltatni, h könnyebb legyen :)
2009. ápr. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


A műtétet egyelőre kihagyjuk, ha nem muszáj egyéb okok miatt. Én bízom benne, hogy ha nem is természetesre legalább inszemre elég lesz. De azért gyakorolunk szorgalmasan :-)

2009. ápr. 10. 06:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!