Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 28 napos, rendszeres ciklus...

28 napos, rendszeres ciklus esetén kell lennie peteérésnek? Csak mert kb.1 éve nem védekezünk, és babát szeretnénk! Igaz, nem figyelgetem a peteérésemet, akkor csináljuk, amikor jól esik. Esetleg vegyek peteérésjelző tesztet? Melyiket ajánljátok?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 9. 16:50
 1/3 anonim ***** válasza:
A pontos ciklus még nem garancia a pé-re. Bár szerintem elég valószínű. Vegyél tesztet bármelyik drogériában v. gyógyszertárban van. Vagy törpe mikroszkóp. De abból nem a pg53, hanem a MaybeBaby a jó.
2009. ápr. 9. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Vezesd a ciklusodat sztm az a legolcsóbb :)) legtutibb megoldás h van e peteérésed.

nézd meg a ciklus.hu -t . A hőd alapján fogod tudni h mikor volt peteérésed. Bár ezt csak utólag derül ki de ha rutinosabb vagy akkor pl. a köv. hónapban már előre fogod tudni. Nézz utána h működik. Nézz görbéket a www.babatervezok.otthona.net cimen :))

2009. ápr. 9. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem próbáld ki az ovutesztet,kiderül,hogy van-e peteérésed.Nekünk ezzel a 2-ra sikerült.Viszont a 2 éves kislányomnál nem volt rendszeres a ciklusom,hőmérőztem,és túlságosan rágörcsöltem a dologra.
2009. ápr. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!