Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit érez az aki holnapra nem...

Mit érez az aki holnapra nem várja. Én lehetek babás?

Figyelt kérdés
Holnapra nem várom.Már két napja megjön érzésem van, de eddig semmi.Ja és már két hete szúrkál a jobb petefészkem.A mellbimbóm udvara megnagyobbodott, tele lett mirigyekkel, a mellbimbóm érzékeny és olyan fehéres pici pontok, foltocskák vannak alatta.Reggelente hányingerem van és émelygek, kedvem is nagyon változó.Folyásom tojásfehérje szerű.
2009. ápr. 9. 18:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Hát ezek lehetnek jelek. Görbéd nincs?
2009. ápr. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Görbém nincs.Köszi a választ!
2009. ápr. 9. 18:25
 3/14 anonim ***** válasza:

én vasárnapra nem várom, de tegnap nekem is megjelentek a mellbimbómon fehér pontok, ma meg hányingerem lett. nem tudom mit jelent de remélem jót. itt az én görbém:

[link]

2009. ápr. 9. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Mindenképp bíztató jelek, de már csak két nap és kezdhetsz bizakodni! Remélem pozitív lesz!
2009. ápr. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Ez olyan mintha én irtam volna!Én is pont igy vagyok!Holnapra nem várom,fehér pöttyök a mellemen,mindjárt megjön érzés,fehér váladék stb.Remélem nem a természet játszik velünk és mindkettőnknek sikerűl!!!
2009. ápr. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Jaj Istenem!!!!!!!!!!!!Bárcsak babánk lenne??!!
2009. ápr. 9. 18:44
 7/14 anonim ***** válasza:
Minden stimmel, csak a tojásfehérje szerű nyálka nem. Az a legtöbb nőnek a mensit jelzi. De nem akarlak elkeseríteni. Találkoztam olyan lánnyal és láttam is olyan görbét, ahol tojásfehérjés nyálka ellenére baba volt. Szóval drukkolok, mert a többi tünet nagyon bíztató!
2009. ápr. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

nekem ma van a 28. napom és ma teszteltem pozitívat:-) Teljesen noname tesztekkel és mindkettő pozi!!

Nekem már 4 napja mindjárt megjön érzésem van és hullámokban fáj ill. nemfáj a cicim. De nem sötétebb a bimbó, nincs émelygés, nincs szédelgés. Ami más volt hogy mensi előtt nekem száraz és most folyásom van

2009. ápr. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
De jó neked utolsó. GRATULÁLOK!!!
2009. ápr. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
én is gratulálok. :-)
2009. ápr. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!