Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Clostilbegyit után nem jött...

Clostilbegyit után nem jött meg de terhes nem lettem. Szerintetek? Hasonló tapasztalat valakinek?

Figyelt kérdés
Clostibegytet szedtem 5. -9. -ik napon, napi egy szemet. Mellékhatás csak annyi volt hogy a melleim érzékenyek lettek. Cisztám nem lett tőle a doki szerint, viszont mégsem jött meg. és nem estem teherbe sem. Ez miért lehet? Hasonló tapasztalak valakinek?
2011. aug. 5. 19:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
nincsen hasonló tapasztalatom,az első kúra közepén vagyok,de nem lehet,hogy kitolta a menzit és csak késik?dokit nem kérdezted?
2011. aug. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
nem, nem lehet...ennyit nem késhet...kérdezném, de sajna nincs rá most keret :(
2011. aug. 5. 20:26
 3/14 A kérdező kommentje:
szóval totál tanácstalan vagyok:(
2011. aug. 5. 20:27
 4/14 anonim ***** válasza:
Szia. Én is úgy voltam, hogy szedtem, nem jött meg, de baba nem lett. :( Norcolutot írt a dokim, hogy végre megjöjjön.
2011. aug. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
utolsó!és mit mondott a dokid mitől van,hogy nem jött meg?gyakori az ilyen closty után?
2011. aug. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
ÉS mit mondott miért van ez? Mármint hogy nem jött meg. Igen, nekem pedig volt még duphatsonom egyet bevettem, és 4 nap után megjött. Maradt még egy adag clostilbegytem megint elkezdtem hátha most... De nem hiszem, megint ugyanaz, mellfájás, alhasi görcs, hangulatingadozás... Szóval, a lényeg hogy nem értem hogy miért nem jött meg egyszerűen az előírtak szerint a clsti utàn, és hogy hogy akkor megjött 1 szem duphastontol amit 2 hetes kùrára írnak ugyanezèrt az eredményért???!! Jajj...ebbe beleőrülök.
2011. aug. 5. 22:02
 7/14 anonim ***** válasza:
első clostys kúrád volt? mikor fogsz dokihoz menni?mikor kezded a következő kúrát?és mi volt a gond amiért kaptad?(bocs a sok kérdésért)
2011. aug. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Igen az elsőn már tulvagyok, és ugye semmi eredmény, se havi. A másodikat elkezdtem már a 12.dik naponn vagyok. ÚGy gondoltam hogy 2-3 hét múlva. Azért kaptam, mert rendszertelen a vérzésem, és nincs pém. Viszont babát szeretnénk. Már 3 éve próbálkozunk! :|
2011. aug. 6. 07:04
 9/14 anonim ***** válasza:

Szia!

Én az előző ciklusomban szedtem öt napig napi felet akkor nem is volt gond meg jött rendesen viszont ebben a ciklusban már nem szedtem és az átlag 26-28 napos ciklusomhoz képest járok a 33.-on mensi sehol,teszt tegnap előtt(10-es érzékenységű)nega!

Tegnap kétszer is éreztem,hogy"na most jön meg"el is rohantam vécére de semmi és azóta sem melleim enyhén fájnak nem duzzadtak,feszülnek csak egyszerűen fájnak ha picit meg nyomom!

Négy éve jegyzem a ciklusaim(azóta szeretnénk babát)de 29 napnál sosem volt hosszabb egy ciklusom sem ráadásul már három éve szedtem clostyt akkor semmi gond nem volt!

Várok hétfőig és ha addig semmi,kérek időpontot hétfőn a dokimhoz!

Lehet tényleg a closty zavar be?Erre már kíváncsi vagyok én is!

2011. aug. 6. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Nem tudom, de ha megtudsz valamit akkor kérlek oszd meg velünk is! Teljesen kezdem már feladni :|
2011. aug. 6. 22:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!