Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elonedvtol teherbe lehet...

Elonedvtol teherbe lehet esni? Baratnom fel nehogy terhes legyen, pedig csak 2-3 lokes volt az egesz. En ugy tudom 1 a milliohoz esely h terhes maradjon egy no igy.

Figyelt kérdés
2009. ápr. 9. 19:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen teherbe lehet esni, és ha belekerültök abba kicsi százalékba, aki terhes lesz, akkor nem fog vígasztalni, hogy egy a millióhoz volt az esély!
2009. ápr. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De ez mar 1 honapja tortent, a bnomon meg semmi tunet nem mutat a terhessegre. szoval se hanyinger se szedules vagy ilyesmi. meg nem kell megjojjon neki
2009. ápr. 9. 19:48
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Teherbe lehet esni tőle, még akkor is, ha kicsi az esélye. Ha valaki azt mondaná, hogy kapsz 1 millió ft-ot, ha cserébe vállalod, hogy holnaptól lehet, hogy nem lesz meg a péniszed, de ennek csak 1 a millióhoz az esélye, akkor elfogadnád azt az 1 millió ft-ot? Na ugye, hogy nem. Tudom, hogy durván hangzik, de látod most a barátnőd is hasonlóan rosszul érzi magát, mint ahogy te éreznéd magad farok nélkül. Megérte az a 2-3 lökés ezt az idegeskedést? Tudom, hogy kicsi az esély, de ott van, és most a barátnőd kétségek között vergődik, hogy vajon megváltozik-e 9 hónap múlva teljesen az élete.
2009. ápr. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen teherbe lehet esni.

Nem hiszem hogy terhes lenne azért nem olyan könnyen lehet teherbe esni,tünetek nem most fognak jelentkezni inkább 2 hét mulva ha terhes lett amit nem hinnék.

2009. ápr. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem nem terhes a barátnőd, persze nem kizárt. Én a párommal 2 évig megszakítással szeretkeztünk és nem lettem terhes. De mindenki más.
2009. ápr. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
szomszéd így lett terhes. panasz meg még korai lenne,nekem például csak 7 hetesen kezdődött a hányinger!
2009. ápr. 10. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!