Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A következő az esetem: Kb a...

A következő az esetem: Kb a pé utáni 5-6 naptól egy hétig minden nap voltak mensis görcseim. Volt néhány nagyobb, volt hogy nem annyira fájt (a gyakoribb az volt hogy nagyon fájt). Mi lehet ez? Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Ezt tartott e hét szerdáig akkor egy kicsit jobb volt, de Tegnap megint olyan igazi erős mensi előtti görcseim voltak, azt hittem megjön, vettem is betétet. De nem jött. Ma megint nem annyira érzem.Mensi lesz vagy terhesség vagy vmi baj? Holnap kellene megjönnie. A melleim furcsa módon nem fájnak egyáltalán ,pedig pétől szoktak. És a " ragyáim sincsenek" .
2009. ápr. 10. 08:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem is voltak hasonló tüneteim és sajna menszi lett belőle. Amikor terhes lettem nekem mindig a mellem fájt a legjobban? Folyásod van, hőd nem méred?
2009. ápr. 10. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Folyásom híg krémes. Hőmet nem mérem, már pár hónapja. Nem tudom betartani az alapvető szabályait, ezért inkább már nem is csinánlom (ugyanabban az időben)
2009. ápr. 10. 09:56
 3/4 A kérdező kommentje:
Ovutesztet használok, de nem mutatott pozitívat, igaz 3 napot kihagytam , szerintem pont a pét. De pé kor sűrűn együtt voltunk.
2009. ápr. 10. 10:00
 4/4 anonim ***** válasza:
Velem hasonló történt és kiderült, hogy van egy enyhe gyulladásom. A nőgyógyász szerint a megtermékenyített pete vándorlása és később a beágyazódás sem járhat fájdalommal. Ha fájdalmat érzünk az vagy pszichés vagy gyulladás, enyhe felfázás. De pár nap múlva tesztelhetsz és akkor kiderül.
2009. ápr. 10. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!