Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor lett pozitív a terhes...

Mikor lett pozitív a terhes tesztetek?

Figyelt kérdés
2011. aug. 7. 11:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nemvárt napján, Gabriel teszt, erős pozitív.

Előtte való nap még csak halvány pozi.

2011. aug. 7. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Elsőbabámnál,már mensi előtti napon erős pozi Gabriellel.Most is pozi tesztem van, csak a helyzet az, hogy nem tudom mikor volt pé.-em, mert fog.gátló után egyszer megjött 31 napra, utána 26-ra, aztán most meg nem jött meg.Ha 30 napra számolom a nemvártat, aznap, olyan halvány pozi volt, hogyha akartam csak akkor láttam.Ez volt 3.-án ma teszteltem igazán erős pozitívot?

Mert lassan te is tesztelsz???

2011. aug. 7. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
11.26-os vagyok.Az u.előtti mondatom végén az felkiáltójel akart lenni, bocsi:))
2011. aug. 7. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
A nem várt előtt 4 nappal halvány pozitív, de jól látható. A nemvárt napján erős pozitív. Gabriel teszt.
2011. aug. 7. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nemvárt után 4 nappal erős pozitív. Érdekes, hogy előtte nap még semmi nem látszott:)
2011. aug. 7. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Én ma vagyok a 10. napon és negatív lett a 10-es vaterás teszt,de nem csalódtam,mert gondoltam,hogy még korai lesz!
2011. aug. 7. 12:57
 7/12 anonim ***** válasza:
szia!első babámnál a nemvárt utáni 4.nap lett csak pozitív a 25-ös érzékenységű teszt,előtte való nap semmi nem látsztt.most én is 10-eset használtam,én is a vaterán vettem,a nemvárt utáni4.napon nagyon halvány lett,vettem a patikában egy 25-öset,az viszont úgy kidobta aznap délután a dupla csíkot,hogy csak na!!!nem tudom,lehet hogy amit a vaterán 10esnek árulnak,az valójában nem is 10-es?!mindenesetre az ott vásárolt ovuteszt meg jó volt...
2011. aug. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
nemvárt előtt 5 nappal x-epil teszt halványan pozi, majd nemvárt előtt 3 nappal pregimax erős pozitív!
2011. aug. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
9 dpo-n
2011. aug. 8. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a további válaszokat!Nekem a mai is negatív lett(11.nap) a 10-es vaterás és a pregimax is,de hát még van még egy kis idő a nem vártig!A hőm egyre feljebb megy.Remélem így marad!
2011. aug. 8. 08:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!