Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor lett pozitív a tesztetek?

Mikor lett pozitív a tesztetek?

Figyelt kérdés
Tegnapra nem vártam, és még mindig nem jött meg! :) Mindig időben megjön, nem szokott késni! Reggel csináltam egy negatív X-epil tesztet. :( ugye lehet még ebből pozitív? Milyen tesztet ajánlanátok, ami érzékenyebb?
2011. aug. 8. 08:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nekem a nemvárt napján az X-epil negatív volt, a Gabriel pedig már halvány pozitív.

Három nap múlva: X-epil halvány pozitív, Gabriel ERŐS pozitív.


Azót én a Gabriel-t ajánlom :o)

2011. aug. 8. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

*azótA :o)


31+1hkm

2011. aug. 8. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszi, gratulálok Neked! Pont most vettem észre, hogy valaki már feltette a napokban ezt a kérdést, és megnyugtató, hogy többen vannak, akiknek csak a 4. napon mutatott pozitívat! Huu, annyira izgulok, hogy azt elmondani nem lehet!!!!
2011. aug. 8. 08:12
 4/12 anonim ***** válasza:
Nekem mensi előtt 5 nappal már az X-epil pozi lett!
2011. aug. 8. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Első vagyok: Köszi, és megy neked a DRUKK ezerrel!
2011. aug. 8. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Szia!Én voltam,aki a napokban feltett egy ugyanilyen kérdést.Én ma vagyok a 11. napon és negatív ma is a tesztem,de még van 2 napom a nem vártig.A hőm egyre feljebb megy,de lehet csak a meleg miatt,de azért reménykedem.Nekem csak fájnak a melleim,de egyéb tünetem nincs és ez mindig így szokott lenni ovu után,úgyhogy még tünetnek sem nevezhető.Nagyon szorítok neked.Bocsi,hogy ilyen hosszúra sikerült!Neked vannak tüneteid?
2011. aug. 8. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nem tudom tünetnek számít, vagy sem, de ovu után mindig kőkemények lesznek a melleim mensziig, de most nem. Vagyis tegnap kezdek el keményedni és érzékenyek lenni. Néha olyan érzésem van, jajj, mindjárt megjön, szurkál a hasam. Munka után elmegyek a patikába, és veszek vagy 3 féle tesztet.
2011. aug. 8. 09:03
 8/12 anonim ***** válasza:
Nagyon szorítok neked!Remélem pozi lesz!
2011. aug. 8. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm!! Aranyosak vagytok!!! :)
2011. aug. 8. 11:31
 10/12 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Nekem e hónap 27.-én nem kellene meg jönni-e..és ma teszteltem X-epillel meg egy facelle tesztel és halvány pózi lett...nem tudjátok, hogy miért? lehet, hogy fals a teszt?

2011. aug. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!