Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha tudatosan akartál babát és...

Ha tudatosan akartál babát és tudtad a fogantatás napját. Megfigyelted hogy a fogantatás napját követő napokon fáj e másképp a hasad?

Figyelt kérdés
2011. aug. 8. 12:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Persze! Szerintem az a nő aki tudatosan akar babát minden apró jelre figyel magán! Talán néha azt is "bekképzeli" ami nincs ott! :) Ez gyakran tud csalódást okozni. Egyébként én abban a hónapban estem teherbe amikor nem számítottam rá (nem a jónak hitt napokon voltunk együtt), így nem figyeltem a "jeleket"-nem is voltak! De baba az igen!:)
2011. aug. 8. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen ez igaz amit írsz!!--Ilyenkor minden apróra felfigyel az ember! Nekem már van egy 2 évesem de érdekes mód nagyon nem rémlik milyen is volt mikor teherbe estem pedig tudtam a fogantatás napját!Azt tudom h fájt a hasam ugyan így! De akkor még nem figyeltem így tudatosan minden apró dologra!!!..
2011. aug. 8. 12:32
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia! Hiába tervezett baba volt, én nem figyeltem a jeleket, mert nem akartam beképzelni magamnak semmit. Így utólag visszagondolva nem is tudom, hogy voltak-e jelek :)


14+3 hkm

2011. aug. 8. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Gratula :)!!
2011. aug. 8. 12:48
 5/7 anonim ***** válasza:

Akartuk a babát, a fogantatás napját is tudom, de a jelekre nem figyeltem, mert nem mertem beleélni magam. Pont olyan volt minden, mintha a mensim közeledne. Nagyobb cici fáradtabb voltam. Az lett gyanús, hogy aznap mikor meg kellett volna jönnie rosszul lettem a kajaszagtól...aznap este elmentünk tesztért, és pozitív lett. :)

Megjegyzem ez a rosszul levős, hányós dolog elkísért végig :(

2011. aug. 8. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mi is akartuk, tudom én is a fogantatás napját, de nekem a beágyazódásig (majd 2 hét) semmi tünetem nem volt. Aztán jöttek a mensi előtti hasfájós tünetek, de még akkor sem gondoltam,azt hittem meg fog jönni.
2011. aug. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
40%
A beágyazódásig nem is lehet érezni semmit, mert addig a megtermékenyített petesejt nincs közvetlen kapcsolatban az anya szervezetével, csak halad a méh felé. Minden tünetet amit a beágyazódás előtt érzel csak beképzelsz, vagy valami más okozza.
2011. aug. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!