Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi történik, nem értem?! :S...

Mi történik, nem értem?! :S Május 28-án voltam együtt valakivel, azóta menstruáltam három alkalommal is. Szept.3-án voltam nőgyógyásznál, elvileg nem vagyok terhes.

Figyelt kérdés

Szept. 6. és 9. között barna folyásom volt. Viszont 3 hete hőemelkedésem van,szédülgetek,fáj a hátam,a mellemen

látszanak az erek (nálam ezek a tünetek szoktak lenni mielőtt megjön,nah de nem 3 hétig) Ha terhes vagyok,akkor 12. hét körül kellene lennem,de eddig tényleg megjött rendesen,nem tudom mi van?! :S :S


2010. szept. 19. 14:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha valóban volt azóta menstruációd 3x is, akkor nem lehetsz terhes.Feltéve ha azok a menstruációk időben és mennyiségben is olyanok voltak mint az előzők.(pl 7 napig és az erős napon annyi betétet cseréltél mint máskor).
2010. szept. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A nődoki csak észrevett volna egy 3 hónapos terhességet.

Menj vissza hozzá és mondd el a tüneteidet. Nemhiszem, hogy mi itt tudnánk neked segíteni.

2010. szept. 19. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen,az a 3 menstruáció rendesen lezajlott,úgy ahogy annak lennie kell...
2010. szept. 19. 14:49
 4/6 anonim ***** válasza:
Itt egészen más okozhatja ezeket a tüneteket.
2010. szept. 19. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kérdezz meg egy orvost, mitől lehet! De terhes biztos nem vagy.
2010. szept. 19. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
3 hónapos terhességet a doki látna ha nem adja le a diplomáját. Szerintem a hormonjaiddal lehet gond de mindenképpen vizsgáltasd ki magad. Kulonben nekem is legutóbb egész hónapba menzitol végig fájtak a melleim 3 hónapja csak 2-3 napig van menzim barnázgattam, fáradt voltam fájt mindenem terhes viszont nem vagyok. Legutóbb mikor megjott elkezdtem szedni a mastodynon cseppeket azóta nem úgy fájnak a melleim érzem hogy jobban vagyok egyszer már segített rajtam és biztosan most is fog persze csak lassacskán legalább 3 hónapig kell szedni de érzem hogy jó.
2010. szept. 21. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!