Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Így lehetek terhes? Múlthét...

Így lehetek terhes? Múlthét kedden megjött a mensim így a fogamzásgátlóból 2szemet nem vettem már be. (egyszer nőgyógyászom azt mondta, hogyha megjön akkor ne vegyem be annyival előbb kezdjem majd az új adagot)

Figyelt kérdés

Szerdán beteg lettem és elkezdtem az antibiotikumos kúrát(7napos) szóval a fogamzásgátlót nem szedtem ez helyet szedtem antibiotikumot. Így is teherbe eshetek, hogy most szünet van a fogamzásgátlóban?

Holnap kezdem el a következő adagot.

és mielőtt leoltanátok. Csak érdekel a dolog. Nem voltam együtt párommal mert ki lehet bírni 1-1,5hetet szex nélkül. Tényleg csak kíváncsiságból tettem fel.


2011. aug. 8. 15:52
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarom felülbírálni az orvosodat,de ha "megjön" előbb,akkor vizsgálódni kéne,hogy mi a baj,mert az nem normális,de nem vagyok nőgyógyász,csak gondolkodom.Egyébként az antibiotikum amúgy is ütné a fogamzásgátlót,így kiegészítő védekezést kell alkalmazni egy hónapig,de legalább egy hétig,miután újrakezdted a gyógyszert.
2011. aug. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Bármikor teherbe lehet esni, ha a fogitabit "üti" egy másik gyógyszer (Az antibiotikum pont ilyen.), nem számít a szünet. De mondjuk a kérdés azon rézét nem értem, hogy lehetsz-e terhe?. Szex nélkül amúgysem.
2011. aug. 8. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Bocsi így kellett volna kérdeznem, hogy így teherbe eshetnék-e.

és ezt azért mondta dokim, mert nemrég kezdtem el szedni és még úgymond "normális" tünet. Majd ha 2hónap múlva is meglesz ez a tünet akkor már el kell kezdeni vizsgálódni.

De remélem nem lesz semmi gond. Mert eddig megszűnt 5hónapja szedem, első 2hónapban volt ilyen gond, meg most jelentkezett. De lehet már azért mert érezte a szervezetem a betegséget vagy nem tudom miért. De eddig nem volt ilyen gond.

2011. aug. 8. 17:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!