Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha december 5én szülök mikor...

Ha december 5én szülök mikor estem teherbe? Fontos!

Figyelt kérdés
2011. aug. 8. 22:58
 1/10 anonim ***** válasza:

UM: 02.26.-elvileg

innentől száímtva kb 14 napon volt peteérésed, tehát ezidőtájt, ha normális a ciklusod persze, vagyik március 12 körül

2011. aug. 8. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 juzsi78 válasza:
Ha a kiírt időpontot adtad meg, akkor abból vonj le hét napot, majd kapott eredménytől számolj vissza 9 hónapot. Ha a kapott időpont február 29, akkor az lesz az utolsó menstruációd első napja. Nyilván a menstruáció elmúltával eshettél teherbe valamikor.
2011. aug. 8. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Idén nem volt szőkőév!

2011. december 5 mínusz 9 hónap=máscius 5, abból vissza 7 nap, az február 26

2011. aug. 8. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
37%
Miért fontos, megkérdezhetem?
2011. aug. 8. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
60%
Nem tudod,kié a bébi???:)
2011. aug. 8. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Biztos szép, okos baba lesz, én is aznap születtem. :D
2011. aug. 8. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Manka68 ***** válasza:

Szia!

A terhességet az utolsó mensi első napjától számítják, ezért pontosan max te tudod megmondani, hogy mikor eshettél teherbe. Abban a ciklusban bármikor lehetett, de legvalószínűbben az elmaradt mensesed első napjától visszaszámolva a 14.-ik nap környéke. Ha pontosan tudod, mikorra vártad volna, akkor ki tudod számolni. Ha nem, akkor kicsit bajban vagy.

Én excell-el számoltam anno : utolsó mensi első napját beírod. egy másik cellába képlet : (=e lőző cella + 280), a többit a program megoldja. :-) Csak le kell formázni dátumra.

2011. aug. 9. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Manka68 ***** válasza:
Bocsi, azt írtam le az előbb, hogy hogyan kell kiszámítani a szülés várható dátumát. Visszafelé természetesen fordítva kell. Így megkapod az utolsó mensid első napját, a többin neked kell törnöd a fejed. :-)
2011. aug. 9. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Megkérdezheted csak kicsit bonyolult , de tudjuk ki az apa nagyon nagyon szomorú, hogy így kellet megtudnia a fogamzás idejét. Egy tragédia után mindjárt egy terhesség 25én volt a tragédia és 26+án meg a fogantatás. Megvagyok döbbenve , de hát ilyen a világ.Nagyon szomorú vagyok nem én fogok szülni
2011. aug. 9. 13:24
 10/10 anonim ***** válasza:
Azért ne nagyon alapozz a fogantatás időpontjára, mert nem 100%... Pláne ha te épp egy nap eltéréssel számolsz...
2011. aug. 10. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!